Assassin`s Creed Origins z trybem 1080 / 60 FPS na Xbox One X?

Assassin`s Creed Origins z trybem 1080 / 60 FPS na Xbox One X?

Assassin's Creed: Origins to jedna z największych growych premier końcówki tego roku. Produkcja Ubisoftu ma wykorzystywać dodatkowe możliwości Xbox One X. Właśnie napłynęły informacje o tym, że Ubisoft pracuje nad dodatkowym trybem wydajności, który zadowoli fanów 60 FPS.

Według YouTubera o pseudonimie DEE BATCH, na wydarzeniu Fan Expo Canada - które dzisiaj dobiega już końca - pracownicy Ubisoftu wyjawili, że pracują nad trybem 1080p z 60 FPS. Do tej pory wiemy, że domyślnie nadchodzący sandbox z kultowej serii uzyska na Xbox One X rozdzielczość 4K (poprzez dynamiczny skaler) przy 30 FPS. Jednak oprócz tego, możemy się spodziewać większej liczby widocznych elementów otoczenia (roślinność będzie także bujniejsza), które doczytują się ze znacznie dalszych odległości. Dodatkowymi usprawnieniami są między innymi szybsze czasy ładowania, które sprawią, że przełączanie się między Bayekiem (protagonistą) a jego kompanem Senu (orłem) są natychmiastowe.

Assassin's Creed na Xbox One X ma osiągnąć rozdzielczość 4K za pomocą dynamicznego skalera, automatycznie dostosowującego zagęszczenie pikseli na ekranie w zależności od wyświetlanych scen. Dodatkowo gra ma oferować także tryb 1080p / 60 FPS.

Nie wiemy w tym momencie czy PS4 Pro także doczeka się podobnego trybu wysokowydajnościowego. To, czego się natomiast dowiedzieliśmy, to kilka nowych informacji na temat gry - w trakcie przekazu na żywo reżyser produkcji, Ashraf Ismail, wyjawił, że w Origins pojawią się wyścigi konne na hipodromach w Egipcie. Mają one być ściśle powiązane z resztą gry. Ponadto w najnowszym Assassin's Creed  znajdziemy rzekomo wiele nawiązań, które łączą serię jako całość, jak również dowiemy się tutaj o genezie Braterstwa.
Premiera Origins odbędzie się 27 października, a gra dostępna będzie na Xbox One, PS4 oraz PC.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`s Creed Origins z trybem 1080 / 60 FPS na Xbox One X?

 0