Assassin`s Creed Origins za darmo przez najbliższy weekend

Assassin`s Creed Origins za darmo przez najbliższy weekend

Co prawda fani Assassin’s Creed wyczekują już z niecierpliwością tegorocznej odsłony zatytułowanej Valhalla, ale jeśli dotychczas nie było Wam z tą serią po drodze lub też po prostu nie mieliście okazji zapoznać się z jej ostatnimi odsłonami, to nadarzyła się świetna okazją, by nadrobić te zaległości. Assassin’s Creed Origins zostanie udostępniony na PC całkowicie za darmo na ten weekend. Co więcej, Ubisoft chcąc zaoszczędzić nam czasu, umożliwia już pobranie gry, by nie trzeba było tego robić w czasie promocyjnego okresu i byśmy byli gotowi do wskoczenia do akcji w Starożytnym Egipcie zaraz po jej uruchomieniu. Aby skorzystać z tej akcji na PC, potrzebujemy jedynie konta Uplay.

Assassin’s Creed Origins zostanie udostępniony na PC całkowicie za darmo na ten weekend.

Darmowy weekend z Assassin’s Creed Origins rozpoczyna się od jutra, 19 czerwca, od godziny 15:00 naszego czasu i kończy w niedzielę o godzinie 22:00. Gra w tym czasie będzie w pełni odblokowana i jeśli ktoś będzie miał dużo samozaparcia, to będzie mógł ją nawet ukończyć w całości (będzie to jednak naprawdę trudne, ponieważ sam główny wątek to ok. 30 godzin zabawy). Origins opowiada historię Bayeka i jego zemsty, a także skupia się na samych początkach Braterstwa Asasynów. Przygoda naszego protagnisty rozpoczyna się w niewielkiej wiosce Medjay, ale szybko zyskujemy dostęp do ogromnej mapy, gdzie znajdują się też duże miasta.      

Assassin’s Creed Origins było dużym przełomem dla asasyńskiej serii, wprowadzając naprawdę wiele zmian w ramach utartych schematów. Gra w większym stopniu koncentruje się na walce i ekwipunku, który zdobywamy i tym razem nie musimy polegać w tak dużym stopniu na technikach skrytobójczych, a możemy częściej stawać do otwartej walki (uważajcie jednak na hipopotamy). Origins to także świetna okazja, by odwiedzić wiele spektakularnie odtworzonych miejscówek ze Starożytnego Egiptu z ery ptolemejskiej (w tym piramidy czy wnętrze słynnego Sfinksa). Mówiąc krótko, jeśli nie mieliście jeszcze takiej okazji, warto choćby zapoznać się z tym tytułem, szczególnie że mamy taką możliwość za darmo.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin`s Creed Origins za darmo przez najbliższy weekend

 0