Assassin's Creed Shadows - zobaczcie pierwszy gameplay z japońskiej odsłony serii

Assassin's Creed Shadows - zobaczcie pierwszy gameplay z japońskiej odsłony serii

Pośród prezentacji własnych gier od Microsoftu na Xbox Games Showcase pojawił się także tytuł Ubisoftu. Assassin's Creed Shadows zostało zaprezentowane podczas wydarzenia, po raz pierwszy dając nam wgląd w rozgrywkę i tym samym dwa style gry obu bohaterów.

Miłośnikom skradania się, parkouru i bardziej wyrafinowanego podejścia, typowego dla klasycznych gier Assassin's Creed, powinna przypaść do gustu bohaterka Naoe. Asasynka może używać ukrytego ostrza, wykorzystywać swoje zdolności bojowe i gadżety oparte na uniku, a także wtapiać się w miejscowych wieśniaków, aby osiągać cele i wypełniać misje. Tymczasem Yasuke jest zasadniczo tankiem, który nie stroni od bezpośredniej walki i jest w stanie z łatwością, bez większego wysiłku, eliminować grupy wrogów.

Assassin's Creed Shadows zostało zaprezentowane podczas Xbox Games Showcase, po raz pierwszy dając nam wgląd w rozgrywkę.

Będąc grą dla jednego gracza, Assassin's Creed Shadows zaoferuje graczom możliwość przełączania się między dwoma bohaterami w zależności od tego, jak chcą podejść do każdej misji. „Świat gry jest dynamiczny i bardzo szczegółowy, zbudowany tak, aby gracze mogli się w nim zatracić – a zarówno grając Naoe, jak i Yasuke, gracze będą mieli nowe, unikalne sposoby na połączenie się z otaczającym ich pięknem” – zapewnia Ubisoft. 

Ubisoft wprowadza także nowe elementy do serii, takie jak zmiana pór roku w miarę upływu czasu w grze oraz wykorzystanie cieni do ukrywania się zamiast tylko linii wzroku i wysokości.

Premiera Assassin's Creed Shadows odbędzie się 15 listopada i ukaże się na PC (Ubisoft Store i Epic Games Store), Xbox Series X|S, PlayStation 5, Macach firmy Apple i platformie streamingowej Amazon Luna. Gra będzie także dostępna w ramach usługi subskrypcyjnej Ubisoft Plus Premium.

Ubisoft organizuje własne wydarzenie, które odbędzie się już dziś, 10 czerwca, więc spodziewajcie się tamznacznie więcej materiałów z Assassin's Creed Shadows. Ubisoft Forward startuje o godzinie 21:00 i można go obejrzeć na YouTube i Twitchu. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed Shadows - zobaczcie pierwszy gameplay z japońskiej odsłony serii

 0