Assassin's Creed: Syndicate dostępny za darmo

Assassin's Creed: Syndicate dostępny za darmo

Ubisoft przygotował niespodziankę dla graczy i udostępnił bezpłatnie grę Assassin's Creed: Syndicate, który przenosi nas do epoki wiktoriańskiej. Oferta jest ograniczona czasowo.

Assassin's Creed: Syndicate jest dostępny za darmo na platformie Ubisoft Connect do 6 grudnia do godziny 14:00. W celu odebrania produkcji trzeba posiadać konto na przytoczonym launcherze, a także udać się pod ten adres. Gra będzie dodana do naszego konta na stałe, z kolei okazja obejmuje wyłącznie PC. Warto przypomnieć, że Assassin's Creed: Syndicate był w przeszłości rozdawany bezpłatnie w Epic Games Store.

Assassin's Creed: Syndicate jest dostępny za darmo do 6 grudnia do godziny 14:00 w Ubisoft Connect.

Od tamtej pory minęły jednak ponad trzy lata i jest to dobra okazja dla osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z tą odsłoną serii. Co ciekawe na początku 2023 roku AC: Syndicate otrzymał aktualizację po siedmiu latach od premiery. Eliminuje ona irytujący błąd na PlayStation 5 miotających cieni na ekranie, co było denerwujące i psuło wrażenia z gry. Patch 1.53 nie dodał 60 klatek na sekundę, ale mimo tego dobrze, że Ubisoft pamiętał o tej starej grze.

Assassin's. Creed: Syndicate to ostatnia część zrobiona w starym stylu przed starożytną trylogią, którą w 2017 roku zapoczątkował Assassin's Creed: Syndicate. Historia przenosi nas do epoki wiktoriańskiej, a dokładniej do roku 1868 i pozwala wcielić się w Jacoba oraz jego siostrę bliźniaczkę Evie. Deweloperzy starali się oddać ducha tamtego okresu i Londynu, więc na swojej drodze spotkamy historyczne postacie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed: Syndicate dostępny za darmo

 0