ASTRO C40 TR. Konfigurowalny kontroler dostępny w Polsce

ASTRO C40 TR. Konfigurowalny kontroler dostępny w Polsce

ASTRO Gaming potwierdził wprowadzenie kontrolera C40 TR do sprzedaży w Polsce. Ten w pełni konfigurowalny oraz modularny pad kompatybilny z konsolą PlayStation 4 i komputerami wyposażonymi w system operacyjny Windows miał swoją światową premierę w listopadzie ubiegłego roku i jest najnowszym produktem producenta reprezentującym cieszącą się ogromną popularnością serię Tournament Ready. W praktyce kontroler zapewni przewagę nad przeciwnikami w grach jednocześnie dostosowując się do każdego środowiska gry, począwszy od profesjonalnych turniejów, a skończywszy na zawodach head-to-head z przyjaciółmi. Warto zaznaczyć, że pad ASTRO C40 TR jest oficjalnie licencjonowanym produktem PlayStation 4. Dostępna w urządzeniu bateria pozwala na 12-godzinną pracę przy pełnym naładowaniu.

ASTRO C40 TR to w pełni konfigurowalny i kompatybilny z PlayStation 4 i komputerami wyposażonymi w system Windows kontroler gamingowy.

ASTRO C40 TR. Konfigurowalny kontroler dostępny w Polsce

Dodatkowo pad wyposażono w popularne gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Oprócz tego do kontrolera wbudowano przełącznik trybu pracy, dzięki któremu można szybko przełączać się pomiędzy trybem pracy na kablu, a bezprzewodowym 2.4 GHz. Aron Drayer, wiceprezes ds. marketingu, ASTRO Gaming przyznał, że ich produkty mocno zmieniły krajobraz e-sportu, a także pomogły profesjonalnym zawodnikom osiągnąć lepsze wyniki. „Nasz nowy kontroler ASTRO C40 TR pozostaje następną naturalną ewolucją naszego ciągłego zaangażowania w e-sport oraz gaming. Po ponad dwóch latach rozwoju i uwzględnieniu opinii profesjonalnych graczy jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy oddać kontroler C40 TR w ręce klientów. C40 TR całkowicie zmienia wrażenia z gry” - powiedział Drayer.

ASTRO C40 TR. Konfigurowalny kontroler dostępny w Polsce

ASTRO C40 TR agreguje najlepsze w swojej klasie funkcje i najwyższej klasy komponenty w ergonomicznej formie. Co istotne jest on odpowiedzią na oczekiwania profesjonalnych użytkowników. Warto wspomnieć, iż C40 TR oferuje wymienne analogowe drążki w tym moduły d-pad, wymienne pozycje analogowego drążka i d-pada, zmienną długość górnej części drążka, programowalne przyciski tylne, niestandardowe oprogramowanie wraz z kontrolą czułości drążka i wyzwalacza, remapping przycisków pokładowych, niestandardowe profile i wiele więcej. Kontroler ASTRO Gaming ASTRO C40 TR jest dostępny w przedsprzedaży bezpośrednio na stronie internetowej ASTRO za 199 euro, a w Polsce, w sklepie x-kom, w spodziewanej cenie detalicznej 849,00 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASTRO C40 TR. Konfigurowalny kontroler dostępny w Polsce

 0