Asus Designo Curve MX38VQ – monitor z ładowarką do smartfonów

Asus Designo Curve MX38VQ – monitor z ładowarką do smartfonów

Targi CES w Las Vegas to co roku pokaz wielu nowych urządzeń z każdego segmentu elektroniki. Nie inaczej jest w przypadku monitorów. Producenci pokazali wiele ciekawych modeli. Jednym z nich jest Asus Designo Curve MX38VQ z bezprzewodową ładowarką do smartfonów.

Asus Designo Curve MX38VQ to nowy monitor w ofercie Asusa. Skierowany jest do zwykłych użytkowników, którzy szukają modeli ze sporych rozmiarów ekranem i bezprzewodową ładowarką. Urządzenie ma w stopce specjalną powierzchnię, która wykorzystuje technologię Qi. Dzięki niej, kładąc tylko telefon, można ładować jego akumulator. Niestety, rozwiązanie to jest najczęściej dostępne tylko w topowych telefonach, jak LG G5 lub Samsung Galaxy S7.

Monitor ma 37,5-calowy ekran w formacie 21:9. Oferuje rozdzielczość na poziomie 3840 x 1600 pikseli, czyli niepełne 4K. W końcu w Ultra HD powinno być przynajmniej 2160 pikseli w pionie. Ekran jest także zakrzywiony, a jego promień wynosi 2,3 metra (2300 R). Panel został wykonany w technologii IPS. Warto także wspomnieć o wbudowanych głośnikach stereo marki Harman Kardon o mocy 8 W. Wspierają one technologię Asus SonicMaster.

Niestety, cena tego modelu nie jest jeszcze znana, ale raczej nie będzie niska.

Asus Designo Curve MX38VQ

Pokaż / Dodaj komentarze do: Asus Designo Curve MX38VQ – monitor z ładowarką do smartfonów

 0