ASUS MG24UQ. Niewielki monitor Ultra HD dla graczy

ASUS MG24UQ. Niewielki monitor Ultra HD dla graczy

MG (Mainstream Gaming) to seria średniej klasy monitorów dla graczy, której najmłodszym przedstawicielem jest model MG24UQ. Pod tym niezbyt wymownym symbolem skrywa się 23,6'' panel IPS o rozdzielczości natywnej 3840x2160 pikseli i całkiem przyzwoitych, jak na sektor gamingowy, parametrach. ASUS chwali się: czasem reakcji na poziomie 4 ms, 100% pokryciem palety sRGB, jasnością wynoszącą szczytowo 300 cd/m2 i maksymalną głębią kolorów równą 16,7 mln. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania nadchodzący monitor.

ASUS MG24UQ będzie mógł zostać podłączony do karty graficznej za pomocą jednego z dwóch złącz - DisplayPort 1.2 lub HDMI 2.0. Przypomnijmy, że obydwa te standardy bezproblemowo radzą sobie z rozdzielczością 4K i 60-hercową częstotliwością odświeżania.

Dodatkowo graczy powinny ucieszyć autorskie funkcje ASUS-a takie jak GamePlus, umożliwiająca wybór jednego z sześciu predefiniowanych ustawień ekranu, a także GameVisual - redukująca flickering oraz emisję niebieskiego światła podczas rozgrywki.

Cena nowego monitora na ten moment nie została ujawniona.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS MG24UQ. Niewielki monitor Ultra HD dla graczy

 0