Asus pokazał nowy komputer dla graczy ROG GR8 II

Asus pokazał nowy komputer dla graczy ROG GR8 II

Targi CES 2017 już się zakończyły, a do nas cały czas dopływają doniesienia na temat zaprezentowanych sprzętów. Było ich tak wiele, że na pewno usłyszymy jeszcze o niejednym. Za przykład może posłużyć komputer dla graczy ASUS ROG GR8 II.

Asus ROG GR8 II, jak sama nazwa wskazuje, należy do linii Republic of Gamers, która powstała z myślą o graczach komputerowych. Model ten jest jeszcze ciekawszy niż zaprezentowany wcześniej Asus VivoPC X. Przede wszystkim dlatego, że w obudowie wielkości konsoli do gier mieści potężne podzespoły, które pozwolą na uruchomienie każdej gry.

Sercem komputera został najnowszy procesor Intela siódmej generacji – Core i7-7700 Kaby Lake. O wrażenia graficzne zadba może nie najmocniejsza, ale w pełni wystarczająca karta Nvidia GeForce GTX 1060. Specyfikację uzupełniają: 32 GB dwukanałowej pamięci DDR4, szybki dysk SSD M.2 PCIe oraz dodatkowa kieszeń na tradycyjny napęd HDD 2,5 cala.

Na obudowie komputera Asus ROG GR8 II umieszczono liczne diody LED. To element systemu Asus Aura Sync, który pozwala na wybranie koloru i efektu iluminacji. Z technologią współpracują także liczne podzespoły tajwańskiego producenta. Cena komputera nie jest jeszcze znana, ale z pewnością nie będzie niska. Mówimy w końcu o dobrze wyposażonym zestawie w miniaturowej obudowie.

Asus ROG GR8 II

Pokaż / Dodaj komentarze do: Asus pokazał nowy komputer dla graczy ROG GR8 II

 0