ASUS prezentuje płyty główne z serii AMD X470

ASUS prezentuje płyty główne z serii AMD X470

Po opadnięciu wczorajszym emocji związanych z zapowiedzią drugiej generacji procesorów Ryzen do akcji postanowili wkroczyć producenci płyt głównych, dzięki czemu możemy zapoznać się z pierwszymi propozycjami dedykowanymi chipsetowi X470.

AMD powróciło na tron za sprawą wydanych jakiś czas temu procesorów Ryzen, które charakteryzują się niezwykłą wydajnością przy jednoczesnym zachowaniu dość przystępnego pułapu cenowego. Teraz nadszedł czas na kolejną generację. Firma Asus postanowiła się na nią przygotować, wprowadzając do rodziny płyt głównych nowe modele dedykowane chipsetowi X470. Aktualnie seria oferuje aż sześć produktów a każdy z nich, posiada specjalne cechy. ROG Crosshair VII Hero oraz jej bliźniaczy model z kartą WiFi oferuje wzornictwo w stylu stealth i opcje dla zaawansowanych overclockerów, doświadczonych entuzjastów, czy zwyczajnych graczy. Spokrewniona z nimi płyta główna Strix X470-F Gaming ma takie możliwości jak łatwe dostrajanie systemu oraz całkiem nowy poziom personalizacji w korzystniejszym niż dotychczas wariancie cenowym.

Asus zaprezentował 6 nowych modeli płyt głównych dedykowanych procesorom Ryzen 2000

TUF X470-PLUS Gaming postanowił obrać nieco inny kierunek, proponując komponenty klasy wojskowej, a także korzystając na współpracy z partnerami z branży komputerowej i głównie koncentrując się na umożliwieniu funkcjonalnej integracji sprzętu, która rozciąga się znacznie dalej poza samo dopasowanie wyglądu. Natomiast Prime X470-PRO stanowi poważną alternatywę dla twórców treści i użytkowników potrzebujących rozwiązania do codziennej pracy zapewniając tym samym innowacyjny stopień udoskonaleń czy wzornictwo inspirowane futurystyczną architekturą. Pomimo oczywistych różnic pomiędzy poszczególnymi modelami, produkty z rodziny X470 łączy kilka wspólnych funkcji czy możliwości. Od zaawansowanych ustawień systemu, poprzez chłodzenie, aż po personalizację. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wymienionych produktów. Co istotne - test modelu TUF X470-PLUS Gaming pojawi się na łamach naszego portalu już w dniu oficjalnej premiery. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: ASUS prezentuje płyty główne z serii AMD X470

 0