Asus ROG Sheath - podkładka pod mysz w rozmiarze 3XL

Asus ROG Sheath - podkładka pod mysz w rozmiarze 3XL

Oferta Asus Republic of Gamers została rozszerzona o akcesorium Sheath, czyli tekstylno-gumową podkładkę pod mysz cechującą się wymiarami 900x440 mm. Według słów producenta, Sheath to podkładka uniwersalna, co przekłada się na kompatybilność z myszkami optycznymi, jak również laserowymi. Powierzchnię roboczą wykonano z włókna o minimalnym współczynniku tarcia, natomiast warstwa tylna jest pokryta antypoślizgową gumą.

Asus ROG Sheath to podkładka zaprojektowana z myślą o długoterminowej eksploatacji.

Asus zwraca uwagę na dużą wytrzymałość ROG Sheath na trudy eksploatacji: mata ma dokładnie 3 mm grubości, a krawędzie zostały obszyte w celu zapogiegnięcia strzępieniu. Ponadto producent chwali się wysoką tolerancją termiczną użytych materiałów, które ponoć zachowują pełnię swoich właściwości w przedziale od -30 do +67 stopni Celsjusza, przez nawet 57 godzin. Jeśli wierzyć materiałom prasowym, pierwsze oznaki eksploatacji mogą być widoczne dopiero po wykonaniu myszką ruchów o sumarycznej długości 250 kilimetrów.

Cena podkładki na rynek polski nie została ujawniona, jednak wybrane sklepy na terenie Wielkiej Brytani życzą sobie za ROG Sheath około 350 funtów szterlingów, a to przekłada się na niecałe 200 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Asus ROG Sheath - podkładka pod mysz w rozmiarze 3XL

 0