Asus VA326H – zakrzywiony monitor dla graczy z odświeżaniem 144 Hz

Asus VA326H – zakrzywiony monitor dla graczy z odświeżaniem 144 Hz

Oferta monitorów dla graczy firmy Asus powiększyła się o nowy model o nazwie VA326H. Urządzenie wyposażone jest w zakrzywiony ekran z maksymalnym odświeżaniem na poziomie 144 Hz.

Monitor ma ekran Full HD o przekątnej 31,5 cala. Jego zakrzywienie to 1800R, co – zdaniem producenta – ma zwiększać wrażenia płynące z gier i oglądania filmów. Asus VA326H wykorzystuje panel VA, który może odświeżać obraz z częstotliwością 144 Hz. Docenią to przede wszystkim miłośnicy dynamicznych gier, np. Call of Duty, Counter-Strike lub Battlefield.

Monitor dla graczy ma kąty widzenia 178 stopni zarówno w pionie, jak i poziomie. Jego maksymalny kontrast statyczny to z kolei 3000:1, a jasność dochodzi do wartości 300 cd/m2. Urządzenie osiąga także czas reakcji 4 ms (GtG). Warto także wspomnieć o powłoce antyodblaskowej.

Asus VA326H będzie wykorzystywać wiele autorskich rozwiązań producenta. Chodzi między innymi o takie technologie, jak chociażby SplendidPlus Video Intelligence Technology, która - według Asusa - optymalizuje wideo i zdjęcia w celu osiągnięcia najlepszych kolorów, kontrastu, jasności oraz ostrości. Pojawi się także GamePlus Technology z możliwością włączenia własnego celownika na środku ekranu oraz licznikiem czasu gry.

Monitor wyposażony jest w następujące złącza: D-Sub, DL DVI-D oraz HDMI. Niektórym może brakować portu DisplayPort, który często trafia do monitorów gamingowych. Niestety, producent na razie nie zdradził ceny modelu VA326H.

Asus VA326H

Asus VA326H

Asus VA326H

Asus VA326H

Pokaż / Dodaj komentarze do: Asus VA326H – zakrzywiony monitor dla graczy z odświeżaniem 144 Hz

 0