Atrament na zawołanie? Subskrypcja HP Instant Ink - od dziś dostępna również w Polsce

Atrament na zawołanie? Subskrypcja HP Instant Ink - od dziś dostępna również w Polsce

HP ogłosiło dziś globalną premierę Instant Ink. Od teraz ta usługa subskrypcji będzie dostępna na 35 rynkach, w tym również w Polsce. Instant Ink oferuje zarówno indywidualnym klientom, jak i całym rodzinom (które pracują, tworzą i uczą się w domu), możliwość drukowania bez zbędnych przerw. Wszystko dzięki rozwiązaniu wykrywającemu, kiedy w drukarce kończy się oryginalny atrament, wówczas automatycznie zamawia kolejne wkłady, aby użytkownik otrzymał nowy zapas jeszcze przed wyczerpaniem poprzedniego. "Od ponad roku jesteśmy świadkami jak znikają kulturowe i technologiczne bariery, które wcześniej uniemożliwiały zdalną pracę i naukę. Po usunięciu tych przeszkód wyraźnie zwiększyła się potrzeba na drukowanie w domu" - powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor zarządzający HP Inc Polska.

HP ogłosiło dziś globalną premierę Instant Ink. Od teraz ta usługa subskrypcji będzie dostępna na 35 rynkach, w tym również w Polsce.

Atrament na zawołanie? Subskrypcja HP Instant Ink - od dziś dostępna również w Polsce

Z Instant Ink klienci mogą zapomnieć o frustracji związanej z kończącym się atramentem w momencie, gdy jest on najbardziej potrzebny. Odbiorcy mają do wyboru jeden z wielu planów miesięcznych, w stałej cenie zależnej od liczby drukowanych stron. Najtańszy plan to tylko 4,99 zł miesięcznie, a dostępne opcje pozwalają zaoszczędzić do 70% na oryginalnym atramencie HP. Użytkownicy mogą dostosowywać swoje plany w zależności od potrzeb lub anulować je w dowolnym momencie - bez umowy, rocznej opłaty lub dodatkowych zobowiązań. Co istotne, niewykorzystane strony z danego miesiąca można przenieść i wykorzystać w kolejnym.

HP+ to system drukowania na świecie, stworzony dla klientów indywidualnych, jak i małych firm. Instant Ink jest również dostępny z usługą HP+, która wchodzi właśnie na polski rynek. HP+ zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu rosnących potrzeb tych, którzy w codziennej pracy najbardziej polegają na swoich drukarkach. Dzięki HP+ klienci otrzymują sześciomiesięczną wersję próbną Instant Ink i mogą w prosty sposób zarządzać subskrypcją za pomocą aplikacji HP Smart. Obecnie już 48 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie może korzystać z możliwości drukowania i skanowania niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują.

Ceny i dostępność:
Plany dla atramentu

  • 15 stron miesięcznie – 4,99 zł
  • 50 stron miesięcznie – 15,99 zł
  • 100 stron miesięcznie – 25,99zł
  • 300 stron miesięcznie – 61,99zł
  • 700 stron miesięcznie – 129,99 zł

Pokaż / Dodaj komentarze do: Atrament na zawołanie? Subskrypcja HP Instant Ink - od dziś dostępna również w Polsce

 0