Audictus Adrenaline – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe na każdą pogodę

Audictus Adrenaline – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe na każdą pogodę

Popularny producent słuchawek prezentuje kolejny model w swej ofercie, który jest tym razem dedykowany także nieco bardziej aktywnym fanom muzyki.

Słuchawki bezprzewodowe stają się znacznie bardziej atrakcyjniejszym produktem dostępnym na rynku niż jeszcze kila lat temu. Powodów, poza oczywistą wygodną, jest parę, jak choćby coraz częstsza rezygnacja z gniazda mini-jack. Audictus posiada w swej ofercie słuchawki, których możemy używać bez problemu nawet przy kiepskich warunkach atmosferycznych. Wspomniany model wyprodukowano z aluminium i tworzywa ABS, a ich szczelność określana jest klasą IPX4. Oznacza to odporność na spryskanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 1 litra na minutę. Nie powinniśmy się więc martwić o słuchawki nawet podczas dosyć silnego deszczu. Z pewnością jest to interesujący aspekt dla osób słuchających muzyki także na zewnątrz.

Słuchawki Audictus Adrenaline z powodzeniem sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych

Audictus Adrenaline łączą się z telefonem poprzez Bluetooth 4.1, co zapewnia dobrą jakość przesyłania danych oraz nie jest szczególnie obciążające dla baterii obu urządzeń. Producent twierdzi iż żywotność słuchawek na baterii wynosi około 5 godzin. Ładowanie ich akumulatora odbywa się poprzez standardowe gniazdo micro USB i trwa mniej więcej 2 godziny. Zastosowano tu również 9-milimetrowe przetworniki neodymowe o impedancji na poziomie 16 omów. Zostały one zamknięte w aluminiowej obudowie, otoczonej wkładkami „Memory Foam”, co ma zapewnić lepsze dostosowanie się do kształtu ucha użytkownika. Adrenaline wyposażono także w mikrofon, znajdujący się na łączącym je przewodzie. Audictus Adrenaline są dostępne na rynku w cenie 199 zł.

Specyfikacja techniczna:

  • Podłączenie: Bluetooth 4.1
  • Średnica głośników: 9 mm
  • Impedancja: 16 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Czułość: 105 dB +/- 5 dB
  • Czułość mikrofonu: - 45 dB
  • Masa: 3 g
  • Czas pracy na baterii: 5 h

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus Adrenaline – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe na każdą pogodę

 0