Audictus Champion i Champion Pro - składane słuchawki nauszne z pojemną baterią

Audictus Champion i Champion Pro - składane słuchawki nauszne z pojemną baterią

Audictus prezentuje nowe bezprzewodowe słuchawki Champion i Champion Pro. Oba modele wyróżniają się m.in. funkcją start/stop oraz pojemną baterią gwarantującą do 50 godzin działania.

Audictus Champion to nauszne słuchawki, które cechują się składaną konstrukcją. Zostały wyposażone w nauszniki pokryte ekoskórą, wbudowany mikrofon, a także akumulator zapewniający nawet 50 godzin działania. Jak deklaruje producent, 10 minut uzupełniania baterii powinno wystarczyć do 15 godzin słuchania muzyki. Co więcej, słuchawki wyposażone zostały w funkcję start/stop oraz odbieranie połączeń. Model Champion obsługuje standard Bluetooth 5.0, a w zestawie oprócz słuchawek znajduje się przewód zasilający USB-C.

Audictus Champion to nauszne słuchawki, które cechują się składaną konstrukcją. Zostały wyposażone w nauszniki pokryte ekoskórą, wbudowany mikrofon, a także akumulator zapewniający nawet 50 godzin działania.

Słuchawki Audictus Champion

Audictus Champion Pro to produkt, który wyróżnia się przede wszystkim większymi i lepiej izolującymi nausznikami. Ponadto w zestawie ze słuchawkami znajduje się przewód minijack 3,5 mm i dodatkowa para tekstylnych nauszników. Poza tym model Pro oferuje te same funkcje, co podstawowa wersja Champion - można więc liczyć m.in. na równie wytrzymałą baterię czy system start/stop. Słuchawki Audictus Champion zostały wycenione przez producenta na 119 zł, natomiast cena sugerowana modelu Champion Pro wynosi 149 zł.

Przy okazji warto wspomnieć o innych słuchawkach producenta. Audictus Dopamine to klasyczne bezprzewodowe „dokanałówki” wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. Łączą się one z urządzeniem sterującym za pomocą protokołu Bluetooth 5.1. Posiadają one wbudowaną funkcję aktywnego tłumienia hałasu (ANC) i tryb Sound Passthrough. Audictus Dopamine wyróżniają się czasem pracy do 4 godzin na jednym ładowaniu. Cena słuchawek Audictus Dopamine to 149 złotych.

Cechy słuchawek Audictus Champion:

  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20k Hz
  • Dynamika przetworników: 110 dB
  • Impedancja: 16 Ω
  • Mikrofon: wbudowany
  • Komunikacja: Bluetooth 5.0
  • Bateria: do 50 godzin
  • Złącze: USB-C, AUX (tylko dla modelu Pro)
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus Champion i Champion Pro - składane słuchawki nauszne z pojemną baterią

 0