Audictus Explorer 2.0 - słuchawki dokanałowe z mikrofonem

Audictus Explorer 2.0 - słuchawki dokanałowe z mikrofonem

Explorer 2.0 to nowe dokanałowe słuchawki przewodowe dołączające do oferty cieszącej się popularnością firmy Audictus. Te wyróżniają się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale posiadają także wiele cech docenionych przez właścicieli pierwszego Explorera. Przede wszystkim są niewielkie, funkcjonalne, a oferowany przez nie dźwięk osiągany jest dzięki 9-milimetrowym przetwornikom neodymowym. Pasmo przenoszenia wynosi w przypadku Explorer 2.0 od 20 do 22 000 Hz, z kolei czułość to 102 dB. Słuchawki podłączymy za pomocą złącza mini jack 3,5 mm. Nie możemy również zapomnieć o dostępnym wraz ze słuchawkami wbudowanym mikrofonie. Dzięki niemu poprowadzimy rozmowy lub nagramy nasz głos bez trzymania smartfona przy uchu.

Audictus Explorer 2.0 to dokanałowe słuchawki przewodowe, które docenią mobilni użytkownicy.

Audictus Explorer 2.0 - słuchawki dokanałowe z mikrofonem

Na pilocie mamy obecny także przycisk, umożliwiający np. wstrzymywanie odtwarzanego utworu oraz regulację głośności, co jest bez wątpienia dość przydatnym rozwiązaniem, ponieważ nie musimy sięgać do kieszeni po telefon za każdym razem gdy chcemy np. ściszyć muzykę. Odpowiednia funkcjonalność to jedna z kluczowych cech wymaganych m.in. od słuchawek i tak w przypadku Explorer 2.0 odpowiadają za nie również silikonowe nakładki. Można wybrać jeden z trzech znajdujących się w zestawie rozmiarów. Explorer 2.0 wyposażono także w specjalny spiralny kabel, który nie plącze się tak, jak mają to w zwyczaju częściej spotykane, proste kable.

Audictus Explorer 2.0 są dostępne na rynku w kolorach szarym i białym w cenie 79,90 zł. Jeśli jednak szukacie innych produktów to warto wspomnieć o bezprzewodowych słuchawkach Audictus ADRENALINE 2.0, które bardzo dobrze sprawdzą się na przykład podczas codziennych treningów. Średnica przetworników wynosi tutaj 9 mm, a pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz. Produkt wyposażono w baterię Li-Ion 90 mAh, a złącze ładowania to micro USB. Sugerowana cena producenta wynosi z kolei 199 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus Explorer 2.0 - słuchawki dokanałowe z mikrofonem

 0