Audictus prezentuje słuchawki Achiever

Audictus prezentuje słuchawki Achiever

Audictus zaprezentował nową linię słuchawek, które wyróżniają się m.in. bardzo dobrą jakością audio czy wykonaniem i zdobyły uznanie wielu branżowych ekspertów.

Achiever zostały zaprojektowane z myślą o słuchaniu ulubionych utworów w trakcie wykonywania codziennych obowiązków lub w czasie wolnym. Stąd ich uniwersalny, wręcz minimalistyczny wygląd. Nauszniki w prezentowanym produkcie są w pełni obracane, dzięki czemu, gdy ktoś zacznie do nas mówić, nie będziemy musieli od razu ściągać słuchawek z uszu. Producent zapewnia, że Achiever nie tylko gwarantuje wysokiej jakości dźwięk, lecz jest również mocno wytrzymały i wygodny. Nauszniki wykonano z miękkiej gąbki, natomiast metalowy rdzeń pałąka ma za zadanie zadbać o trwałość całego sprzętu. Istotny element słuchawek stanowi konstrukcja, pozwalająca na złożenie Achiever w czasie podróży. Odpinany kabel, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych, to również ukłon w stronę osób mobilnych.

Słuchawki Achiever zostały zaprojektowane z myślą o słuchaniu ulubionych utworów w trakcie wykonywania codziennych obowiązków lub w czasie wolnym

Warto zaznaczyć, że w zestawie znajdziemy dedykowane etui, które zapewni dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Co ciekawe, słuchawki nie są kompletnymi debiutantami na rynku, gdyż ich premiera miała miejsce pod koniec minionego roku. W tym czasie zdążyły zebrać sporo pozytywnych recenzji niezależnych portali. Sugerowana cena producenta wynosi 199 zł. Są one do zakupienia na oficjalnej stronie. Audictus jest firmą starającą się tworzyć produkty z myślą o pasji, stawiającą na jakość dźwięku, a funkcjonalność jej słuchawek ma na celu pomóc użytkownikom osiągnąć wyznaczone cele. Warto zaznaczyć, że producent zajmuje się też wieloma pobocznymi tematami, jak choćby organizacja imprez sportowych czy wspieranie uzdolnionych na wielu płaszczyznach ludzi.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus prezentuje słuchawki Achiever

 0