Audiofilska firma zapowiada swój pierwszy smartfon

Audiofilska firma zapowiada swój pierwszy smartfon

Moondrop zwiastuje swój pierwszy smartfon, MIAD 01. Jego nazwa oznacza Mobile Internet Audio Device i jak możecie sobie wyobrazić, nawiązuje do tego, że telefon stawia przede wszystkim na dźwięk.

Na zwiastunie widzimy tył telefonu w białej kolorystyce i prążkowanym wykończeniu. Sekcja aparatu jest podniesiona i zawiera system dwóch kamer wraz z brandingiem producenta. Telefon reklamowany jest obecnością dwóch gniazd słuchawkowych. Chociaż na obrazku nie widać żadnego złącza, prawdopodobnie dlatego, że znajdują się one na niewidocznej górnej krawędzi urządzenia, ale możemy być pewni, że jest tam zarówno gniazdo 4,4 mm, jak i 3,5 mm. Gniazdo 4,4 mm zapewnia zbalansowany dźwięk, natomiast gniazdo 3,5 mm ma wyjście single-ended z obsługą mikrofonu.

Moondrop zwiastuje swój pierwszy smartfon, MIAD 01. Jego nazwa oznacza Mobile Internet Audio Device.

Jedyną inną rzeczą widoczną na obrazku są przyciski zasilania i głośności po prawej stronie telefonu, które są wykończone w kolorze pomarańczowym, pasującym do ​​pozostałych akcentów na telefonie w tym kolorze. Smartfon zdaje się mieć płaskie boki z ostrymi narożnikami.

Po raz pierwszy zwiastowano model MIAD 01 w lutym, kiedy nie wiadomo skąd na stronie internetowej Moondrop pojawiła się kategoria smartfonów. Na stronie, która w chwili pisania tego tekstu nie uległa zmianie, znajduje się znak słowny nazwy MIAD 01 wraz z napisem „Już wkrótce”. 

Moondrop to chińska marka audio znana z IEM-ów i innych produktów audio. Niedawno firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję klawiatur mechanicznych ze zintegrowanym wyjściem audio klasy audiofilskiej. MIAD 01 wydaje się produktem, w którym priorytetem jest dźwięk, ale będziemy musieli poczekać, aż firma opublikuje dodatkowe szczegóły na temat tego urządzenia.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audiofilska firma zapowiada swój pierwszy smartfon

 0