Autor Cyberpunk 2077 twierdzi, że obecna generacja ma jeszcze sporo mocy

Autor Cyberpunk 2077 twierdzi, że obecna generacja ma jeszcze sporo mocy

Cyberpunk 2077 to jedna z bardziej wyczekiwanych gier, o której krajowy deweloper, czyli CD Projekt RED, zdradza coraz więcej informacji. Jak wiemy, gra pojawi się na komputerach oraz PlayStation 4 i Xbox One, a więc konsolach obecnej generacji. Tymczasem od dawna spekuluje się, że Cyberpunk 2077 może być również tytułem startowym na będące obiektem plotek PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett. Swoje zdanie o aktualnym sprzęcie postanowił wyrazić twórca gry, który w wywiadzie stwierdził, że ich potencjał nie został jeszcze wykorzystany w stu procentach. Miles Tost w rozmowie z GamingBolt zdradził, że dotychczas wydane na PlayStation 4 produkcje dobitnie potwierdzają, że urządzenia mają przed sobą jeszcze parę lat życia, zaś wciąż opracowywane przez różne studia gry potrafią wprawić go w niemałe zdumienie.

Według przedstawiciela CD Projekt RED obecna generacja sprzętu ma graczom jeszcze wiele do zaproponowania.

Wysoką jakość przy odpowiedniej płynności CD Projekt RED udowodnił już przy okazji Wiedźmina 3. Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że ekipa korzysta z autorskiego silnika, którego dobre oraz złe strony zna od podszewki i wie, na co go stać. Tost podkreślił, iż jeśli chodzi o jakość Cyberpunka 2077, to wszystko jest możliwe, albowiem tworzy go niezwykle utalentowany zespół ludzi. Dodatkowo jeśli napotkają oni jakieś poważniejsze problemy, to drugi team odpowiadający za rozwiązania technologiczne skutecznie je naprawia i przygotowuje nowe rozwiązania. Warto podkreślić, że Cyberpunk 2077 jest optymalizowany od pierwszego dnia swego istnienia, liczymy więc, że studio nie powtórzy błędów wielu większych konkurentów i dostarczy nam płynnie działający produkt.

Cóż, ciężko nie zgodzić się z reprezentantem Redów, bo przyglądając się chociażby oprawie graficznej niemłodego już Uncharted 4, a także najnowszych God of War, Spider-Mana czy dedykowanej Xbox One, Forzy Horizon 4, widzimy, iż obecna generacja nadal nie powiedziała ostatniego słowa. Oczywiście jak to będzie w przypadku Cyberpunka 2077 dowiemy się dopiero po premierze, która nie jest jeszcze dokładnie znana, aczkolwiek zgodnie z niedawnymi informacjami wydawca wie już, kiedy ten wielki dzień nastąpi. Zgodnie ze spekulacjami branżowych ekspertów będzie to maksymalnie 2020 rok.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Autor Cyberpunk 2077 twierdzi, że obecna generacja ma jeszcze sporo mocy

 0