Autorzy ulepszonego Shadow of the Colossus pracują nad kolejnym remakem

Autorzy ulepszonego Shadow of the Colossus pracują nad kolejnym remakem

Twórcy remastera dawnego hitu z czasów PlayStation 2 potwierdzili trwające prace nad odświeżeniem zupełnie innej, tajemniczej gry. 

Choć Shadow of the Colossus został przyjęty przez fanów w miarę pozytywnie, to jednak obyło się bez większego entuzjazmu. Tymczasem jak wynika z najnowszych informacji uzyskanych przez Eurogamera ekipa odpowiedzialna za projekt pracuje nad czymś zupełnie nowym. Konkretniej mówiąc - kolejnym odświeżanym kotletem. Potwierdzenie tych rewelacji pojawiło się przy okazji zadanego pytania o chęć stworzenia kompletnie świeżej produkcji. Deweloper stwierdził, że jest to obecnie nie możliwe gdyż dłubią nad innym remakem. Niestety nie posiadamy wiedzy o jaki konkretnie tytuł chodzi, lecz z racji ścisłej współpracy studia z Sony mówimy oczywiście o tytule, z którejś generacji PlayStation. Plotki sugerują, że PS1 zostało wykluczone. 

Nowa gra Bluepoint, to kolejny remaster, aczkolwiek tym razem dużo większy niż Shadow of the Colossus. Plotki sugerują, że może chodzić o Demon's Souls

 

Jednoczenie przedstawiciel Bluepoint zaznaczył, że tym razem ich gra jest nieco większa od Shadow of the Colossus. Praktycznie od razu pojawiły się teorie spiskowe mówiące, iż chodzi o remaster Demon's Souls opublikowanego w przeszłości na PS3. Czy wszystko okaże się prawdą czas pokaże (liczymy na spore zaskoczenie). Notabene jeśli chcecie współtworzyć ten tytuł składajcie podania, gdyż poszukiwani są pracownicy do firmy. Trzymamy kciuki za pomyślne wykonanie zadania, a istnieje na to realna szansa. Jak zaznaczył prezes studia podczas prac nad Shadow of the Colossus grupa grafików zebrała masę doświadczenia, które przełożą na tajemniczy tytuł. Bluepoint założono 12 lat temu, a jego dotychczasowy dorobek nie jest jakoś mocno powalający. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Autorzy ulepszonego Shadow of the Colossus pracują nad kolejnym remakem

 0