AVerMedia ogłasza mundialowe konkursy

AVerMedia ogłasza mundialowe konkursy

Cały świat na miesiąc zwariował na punkcie piłki nożnej. Trochę tego szaleństwa udzieliło się też tajwańskiej firmie AVerMedia, która przygotowała dwa futbolowe konkursy z okazji Mistrzostw Świata.

W związku z trwającymi obecnie Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji, popularny producent firma AVerMedia ogłosiła aż dwa konkursy. Pierwszy z nich polega na odgadnięciu zespołu, który zwycięży w rozgrywanym w Rosji turnieju. Wystarczy zarejestrować się w AVerMedia Membership oraz śledzić profile społecznościowe tajwańskiej korporacji. Jeśli wytypowana przez was drużyna dojdzie do finału i pokona swojego rywala, to macie szansę na wygranie atrakcyjnego zestawu do streamowania składającego się z mikrofonu pojemnościowego AVerMedia AM310, jak również karty przechwytującej AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus. Drugi konkurs skierowano wyłącznie do klientów AVerMedia. By wziąć w nim udział należy uprzednio zakupić jeden z 15 urządzeń objętych promocją.

Mundialowe konkursy są idealną okazją do zgarnięcia atrakcyjnych nagród od AVerMedia

AVerMedia ogłasza mundialowe konkursy

Co tydzień, wśród uczestników losowane są atrakcyjne nagrody, a wśród nich konsole Xbox One i PlayStation 4, Nintendo Switch, a w finale konkursu telewizor 4K. Wydarzenie potrwa od 1 czerwca 2018 do 15 lipca 2018. Późniejsze zgłoszenia nie będą oczywiście przyjmowane. Szczegółowe informacje odnośnie przeprowadzanych konkursów znajdziecie na stronie jej organizatora. AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów do multimedialnych prezentacji oraz monitoringu. W Polsce marka znana jest głównie z wysokiej jakości sprzętu do streamowania bez obciążania mocy komputera jak np. Live Gamer Portable czy Game Capture HD. Warto wspomnieć, iż produkty tej firmy charakteryzują się atrakcyjnymi cenami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: AVerMedia ogłasza mundialowe konkursy

 0