AVerMedia wprowadza nowe słuchawki dla graczy

AVerMedia wprowadza nowe słuchawki dla graczy

Producent znany głównie z tunerów TV i kart do przechwytywania video postanowił poszerzyć swoją ofertę o słuchawki przeznaczone dla fanów gier.

Akcesoria dla graczy są jednym z szybciej rozwijających się segmentów na rynku sprzętu komputerowego. Nie powinno więc dziwić, że AVerMedia, która jest popularną marką wśród youtuberów wprowadza własne słuchawki dla fanów wirtualnej rozrywki. Sporych rozmiarów nauszniki Sonicwave 7.1 GH337 posiadają neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm, mające oferować głębokie tony niskie, co nie jest kwestią oczywistą nawet w rozwiązaniach dedykowanych graczom. Urządzenie podłączane jest do komputera lub konsoli za pomocą wbudowanego kabla USB. Dzięki temu słuchawki otrzymują także zasilanie, niezbędne do ich efektownego podświetlenia, które powinno przypaść do gustu nie tylko wielu maniakom gier, lecz również zwykłym użytkownikom. 

Dzięki odpowiednim rozwiązaniom zawartym w Sonicwave 7.1 GH337 powinien trafić w gusta fanów gier komputerowych

AVerMedia wprowadza nowe słuchawki dla graczy

Producent zadbał także o dodatkowe oprogramowanie, umożliwiające m.in. sterowanie „rozmieszczeniem” wirtualnych głośników, co pozwala na dopasowanie efektów dźwięku przestrzennego. W grach może to pomóc w zlokalizowaniu nadchodzącego przeciwnika, co z pewnością docenią miłośnicy sieciowych FPS’ów. Za słuchawki spodziewać się należy ceny około 399 zł. Warto jeszcze wspomnieć, że w ubiegłym miesiącu AVerMedia zaprezentowała kolejną wersję swego najpopularniejszego urządzenia mianowicie Live Gamer Extreme 2. Jego podstawowy cel, to zagwarantowanie użytkownikowi zgrywania wideo bez wpływania na wydajność w grze. Tym samym przechwytywanie obrazu nie oddziałuje na wyświetlanie go na ekranie monitora.

Pokaż / Dodaj komentarze do: AVerMedia wprowadza nowe słuchawki dla graczy

 0