AVerMedia zaprezentowała Live Gamer Extreme 2

AVerMedia zaprezentowała Live Gamer Extreme 2

AVerMedia po dość długim okresie oczekiwania wreszcie ujawniła kolejne urządzenie wchodzące w skład cieszącej się sporą popularnością wśród YoTuber'ów i streamerów marki. 

Zadaniem Live Gamer Extreme 2 według jego twórców jest zapewnienie zgrywania wideo bez wpływania na wydajność w grze. Nawet najmniejsze opóźnienia stanowią dla większości osób spory problem. Dlatego też w prezentowanym urządzeniu postanowiono zadbać o jak najwydajniejsze przetwarzanie. Tym samym przechwytywanie obrazu nie oddziałuje na wyświetlanie go na ekranie monitora. Można więc korzystać z grabbera przy użyciu tylko jednego wyświetlacza. Do AVerMedia Live Gamer Extreme 2 producent dołączył kolejną wersję oprogramowania ReCentral. Jest to już czwarta odsłona softu do przechwytywania i szybkiego edytowania video. Dla tych, którzy chcą poddać materiał bardziej profesjonalnej obróbce AVerMedia dołącza znany program CyberLink Power Director 15.  

AVerMedia zaprezentowała kolejną wersję Live Gamer Extreme, która ma charakteryzować się zwiększoną stabilnością działania

Poza zapewnieniem miejsca na dwa gniazda HDMI i port USB 3.1 typu C zadbano też o nadającą oryginalnego wyglądu pokrywę, którą można zaprojektować samemu, korzystając z dołączonego oprogramowania Cover Creator. AVerMedia Live Gamer Extreme 2 ma trafić do sprzedaży w Polsce jeszcze w maju. Jego cena, chociaż nie została podana jeszcze oficjalnie, powinna wynieść około 770 zł. Warto przy okazji wspomnieć, iż rzeczony producent specjalizuje się w urządzeniach przechwytujących obraz video. A skoro tworzenie materiałów video stało się już jakiś czas temu popularne wśród graczy. Skoro więc jest to modne nie powinien dziwić fakt, że firma postanowiła dość prężnie rozwijać swoją flagową serię sprzętów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AVerMedia zaprezentowała Live Gamer Extreme 2

 0