Bad Company 3 zamiast Battlefielda V? To możliwe

Bad Company 3 zamiast Battlefielda V? To możliwe

Czyżby Electronic Arts postanowiło zaskoczyć wszystkich fanów serii i przywrócić do świata żywych uznaną podserię Bad Company? Wiele przesłanek wskazuje na właśnie taki obrót sprawy. 

Pierwsze pogłoski o kolejnej odsłonie Battlefield pojawiły się na początku roku. Electronic Arts ograniczyło się do zapowiedzi szerokiego pokazu gry podczas czerwcowego eventu EA Play. Jednak jak dotychczas twierdziło wiele źródeł, produkcja miała przeskoczyć z I wojennego frontu na największy w historii konflikt zbrojny mający swój początek w 1939 roku. Taka decyzja nie powinna dziwić, albowiem jak pokazał ubiegłoroczny Call of Duty: WWII, II wojna światowa nadal budzi spore zainteresowanie wśród fanów wirtualnej rozrywki. Część osób mimo wszystko tęskni za ukochanym spin-offem serii, jakim było Bad Company. Tytuł skupiający się na ukazaniu globalnego konfliktu w nieco krzywym zwierciadle zakończył swój żywot lata temu, aczkolwiek jak wynika z najnowszych przecieków może powrócić i to jeszcze w 2018 r.

Według informacji podanej przez rzekomego pracownika EA DICE Battlefield V to w rzeczywistości Bad Company 3

Obecna chyba najbardziej wiarygodna wiadomość pochodzi od Abbas Al-Rubaie, czyli pracownika studia odpowiedzialnego za projekt, który wskazuje wprost, iż Battlefield V to po prostu Bad Company 3. Co ciekawe informacja z prędkością światła zniknęła z konta wspomnianej osoby, lecz jak powszechnie wiadomo, w internecie nic nigdy nie ginie i fani zdołali porobić odpowiednie screeny. Profil zdaje się być autentyczny, gdyż obserwuje je samo EA DICE, więc o ewentualnym podszywaniu nie może być mowy. Dodatkowo Abbas Al-Rubaie skasował podpis firmy zaś kolejne zdjęcie tym razem postaci z gry utwierdza wszystkich w przekonaniu, że pracuje on nad shooterem. Nie wiemy, czy kolega przypadkowo złamał tajemnicę, a może działał celowo. Miejmy nadzieję, iż nie musi szukać nowego pracodawcy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bad Company 3 zamiast Battlefielda V? To możliwe

 0