Baldur's Gate 3 otrzyma wsparcie dla wieloplatformowych modów

Baldur's Gate 3 otrzyma wsparcie dla wieloplatformowych modów

Dyrektor wydawniczy Larian Studios potwierdził na platformie X, że studio ma plan na wieloplatformową obsługę modyfikacji, który zostanie wydany jeszcze w tym roku.

Obsługa modów na różnych platformach

Jeszcze w tym roku gra Baldur's Gate 3 ma otrzymać oficjalne wieloplatformowe wsparcie modyfikacji. Potwierdził to dyrektor wydawniczy Larian Studios. Dowiedzieliśmy się, że studio ma plan wieloplatformowego wsparcia modów, który zostanie wprowadzony później w tym roku. Wciąż wymagana jest bowiem dodatkowa praca oraz testowanie zanim nowość będzie mogła być oficjalnie wydana.

Dowiedzieliśmy się, że studio ma plan wieloplatformowego wsparcia modów, który zostanie wprowadzony później w tym roku.

Wieloplatformowa obsługą modów w Baldur's Gate 3

To z pewnością dobra wiadomość dla graczy. Zwłaszcza tych, którzy grają w Baldur's Gate 3 nie na pececie, a na konsoli. Baldur's Gate 3 jest obecnie dostępny na kilku platformach: komputerach PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Gra otrzymała świeże poprawki

Należy dodać, że jeszcze wczoraj, 22 lutego, ogłoszone zostało wdrożenie poprawki nr 19. Ma ona rozwiązywać błędy oraz eliminować usterki. Na koncie gry w serwisie X możemy również przeczytać, że trwają prace nad kolejnymi poprawkami, które zajmą się błędami zgłoszonymi przez społeczność.

Baldur's Gate 3 otrzymał w 2023 roku główną nagrodę The Game Awards zostając tym samym grą roku. Tytuł ten otrzymał jeszcze kilka innych nagród między innymi za fabułę, najlepszą ścieżkę dźwiękową czy reżyserię. Dodanie obsługi modów na wielu platformach raczej tylko jeszcze polepszy opinie na temat tej produkcji. Dla wielu graczy Baldur's Gate 3 może stać się zatem jeszcze lepszą grą.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Baldur's Gate 3 otrzyma wsparcie dla wieloplatformowych modów

 0