Bandai Namco naprawi błędy w Dragon Ball FighterZ

Bandai Namco naprawi błędy w Dragon Ball FighterZ

Bandai Namco oprócz wydania kolejnych DLC planuje także sukcesywnie eliminować wszelkie błędy trapiące ich najnowszą grę, a pierwsza łatka zostanie wydana w najbliższym czasie.

Choć od premiery Dragon Ball FighterZ minęło już kilka tygodni, to deweloperzy w dalszym ciągu nie zdołali uporać się ze wszystkimi bolączkami trapiącymi tryby sieciowe gry. W najnowszym filmie producent poinformował o posiadaniu pełnej wiedzy na temat występujących w tytule mniejszych lub większych błędów, dlatego są mocno zdeterminowani, by je jak najszybciej, a zarazem najskuteczniej, wyeliminować. Niestety nie poinformowano w jaki sposób studio zamierza tego wyczynu dokonać, jednakże pierwszy patch będzie dostępny do ściągnięcia już pod koniec lutego, zaś kolejny zadebiutuje na serwerach w przyszłym miesiącu (dokładana data nie została sprecyzowana). Warto nadmienić, iż najpoważniejsze kłopoty występują w trakcie meczów online lub w samym lobby służącym do wyszukiwania oponentów. 

Dragon Ball FigherZ za kilka dni ma otrzymać pierwszą łatkę eliminującą najważniejsze problemy z funkcjami online produkcji

Firma zabezpiecza się przed ewentualną krytyką fanów, twierdząc, iż wymienione aktualizacje nie wyeliminują wszystkiego od razu, dlatego planowane są kolejne, które stopniowo przywrócą wszelkie funkcje do normy. Przy okazji otrzymaliśmy zapewnienie, że korporacja nie spocznie dopóki nie upora się z kłopotami. Sama produkcja została dość ciepło odebrana zarówno przez maniaków uniwersum Smoczych Kul, jak i bijatyk, a najczęściej wymienianymi minusami są właśnie te natury technicznej. Jakiś czas temu Bandai Namco ujawniło pierwszy pakiet DLC, w ramach którego otrzymamy dwie grywalne postaci - Bardocka (ojca Goku) oraz Bryoly (zaprzysięgłego wroga głównego bohatera). Niestety o przyszłych planach na ten moment nie wiemy kompletnie nic, ale wierzymy, że są mocne. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bandai Namco naprawi błędy w Dragon Ball FighterZ

 0