Bartek "bejott" Jakubowski zwycięzcą Lay’s Legia Community Cup

Przez ostatnie tygodnie setki graczy FIFY 17 walczyło o miejsca w fazie grupowej, a następnie by wystąpić na stadionie Legii Warszawa i zagrać o nagrodę główną oraz puchar w ramach Lay’s Legia Community Cup.

Kamil „Riptorek” Soszyński

W pierwszym półfinale Xboxa zagrali Bartas oraz bejott, w którym zwycięzcą został Bartek Jakubowski, drugi półfinał odbył się pomiędzy Luksterem i TeLLe, w którym gładko zwyciężył Mariusz. W półfinałach PlayStation 4 spotkali się milosz93 obecny mistrz Polski oraz Riptorek gdzie lepszy okazał się Miłosz, drugi półfinał tej platformy rozegrał się pomiędzy Michałem „Michal-22PLAlbanowiczem i wicemistrzem Polski Marcinem „mrn” Szczesem, w którym Michał nie poddał się presji, zapewniając sobie tym samym drogę do finału.

Finał Xbox One pomiędzy TeLLe i bejottem był niezwykle wyrównany, pierwszy mecz zakończył się wynikiem, 1:1, przez co zawodnicy zmuszeni byli zagrać dogrywkę w stylu „Golden Gol”, w której Mariusz Marciniuk już w 6 minucie gry zrobił swoją pierwszą akcję, która zakończyła się bramką, Bartek nie pozostał obojętny i w drugim meczu zdominował rywala, grając bardzo pewnie i szybko. Trzecie starcie między tymi zawodnikami podobnie jak pierwsze było bardzo wyrównane i ponownie zostało zakończone wynikiem 1:1, tym samym powodując kolejną dogrywkę o złotą bramkę, w której tym razem klasę pokazał bejott, choć bramkę strzelił dopiero w 34 minucie.

Finałowe starcie na PlayStation 4 pomiędzy mistrzem Polski Miłoszem oraz do tej pory mniej znanym Michałem było równie ciekawe. Pierwszy mecz spokojnie zwyciężył milosz93 z wynikiem 3:1. Na szali zwycięstwa podczas drugiego starcia zaważyła jedna bramka na koncie Michała, co dało nam możliwość oglądania trzeciego pojedynku, którym tym razem Michal-22PL w pełni zdominował, pokonując mistrza Polski 4:1 i okazując się tym samym czarnym koniem turnieju.

Wielki finał pomiędzy Bartkiem „bejott” Jakubowskim oraz Michałem „Michal-22PLAlbanowicziczem

Czas na wielki finał, w którym zwycięzca PlayStation – Michal-22PL rywalizował z wygranym z XboxaOne – bejottem. Spotkanie odbyło się na zasadzie dwumeczu, gdzie liczyły się jedynie bramki z obu spotkań. Pierwsze starcie na PS4 wygrał Michał – 2:1. Drugi mecz bardzo szybko rozpoczął Bartek, strzelając bramkę już w drugiej minucie, jednak przez resztę spotkania mimo wielu akcji nie padł żaden gol i rozgrywka zakończyła się wynikiem 1:0, co dało ogólny wynik dwumeczu 2:3 dla bejotta (bramki na „wyjeździe”, czyli nie na swojej platformie są liczone jako 2). Tym samym Bartek „bejott” Jakubowski wygrał Lay’s Legia Community Cup i zgarnął 3 000 złotych, drugie miejsce zajął czarny koń turnieju Michał „Michal-22PLAlbanowicz a jego nagrodą jest 1 000 złotych. Trzecie i czwarte miejsce oraz 500 złotych powędrowało do Mariusza „TeLLe” Marciniuka, jak i również Bartosza „BartasTritta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bartek "bejott" Jakubowski zwycięzcą Lay’s Legia Community Cup