Batman: Arkham Legacy - oficjalna zapowiedź podobno już na The Game Awards

Batman: Arkham Legacy - oficjalna zapowiedź podobno już na The Game Awards

Zdaje się, że nie przyjdzie nam już zbyt długo czekać na oficjalną zapowiedź nowej gry z serii Batman Arkham. Jak wynika bowiem z najnowszych plotek, ta nosić będzie tytuł Batman: Arkham Legacy (a nie jak sugerowano jeszcze niedawno Batman: Court of Owls) i zostanie zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu. YouTuber znany jako Slcmof poinformował, że otrzymał informacje, iż tytuł ten koncentrować będzie się na tzw. rodzinie Batmana (postaci współpracujące z Obrońcą Gotham), a jedną z kluczowych postaci ma być Damian Wayne, czyli syn Mrocznego Rycerza, który wciela się w Robina. Oficjalna prezentacja gry za pomocą pierwszego trailera odbyć ma się podobno już 13 grudnia na gali The Game Awards 2019 (ta rozpoczyna się o godzinie 2:30 naszego czasu).

Batman: Arkham Legacy koncentrować ma się na rodzinie Batmana, a jedną z kluczowych postaci będzie Damian Wayne, czyli syn Mrocznego Rycerza.

Warto mieć jednak na względzie, że plotki na temat ujawnienia nowej gry z serii Batman Arkham docierają do nas już od roku i kilkukrotnie spodziewaliśmy się już oficjalnej prezentacji tego tytułu. W tym całkiem niedawno, we wrześniu, po tym jak przedstawiciel studia WB Games Montreal, które odpowiedzialne jest za odsłonę Batman: Arkham Origins, opublikował tajemniczą wiadomość na Twitterze, w której zdawał sobie pogrywać z fanami. Tym samym, również do nowych doniesień należy podchodzić z dystansem, ale mamy nadzieję, że Batman: Arkham Legacy rzeczywiście wkrótce doczeka się zapowiedzi, a na premierę gry nie przyjdzie nam czekać zbyt długo. Trzeba mieć jednak świadomość, że twórcy dużych produkcji AAA mogą chcieć teraz wstrzymywać się z ujawnianiem nowych projektów, przynajmniej dopóki Sony i Microsoft oficjalnie nie zapowiedzą swoich next-genowych konsol.

Wracając do Batman: Arkham Legacy, z poprzednich przecieków mogliśmy się dowiedzieć, że w grze znajdzie się kilka grywalnych postaci i choć poprzednie odsłony również pozwalały wcielić się w różnych pomocników „gacka”, to jednak jedynie w formie krótkich epizodów (przeważnie w ramach DLC) i wydaje się, że rodzina Batmana odegra tym razem większą rolę. Głównym przeciwnikiem ma być z kolei Trybunał Sów (stąd też sądzono, że gra nazywać będzie się Court of Owls), czyli potężna organizacja od dawna rządząca Gotham z podziemi. Niestety nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych szczegółów na temat rozgrywki czy platform, na jakie zmierza gra. Warto dodać, że ojcowie serii Batman Arkham pracują obecnie nad innym dużym projektem i spekuluje się, że ten również może być osadzony w uniwersum DC.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Batman: Arkham Legacy - oficjalna zapowiedź podobno już na The Game Awards

 0