Batman: Court of Owls to już pewniak. Twórcy zwiastują nową grę

Batman: Court of Owls to już pewniak. Twórcy zwiastują nową grę

Batman właśnie kończy 80 lat (trzeba przyznać, że jak na swój wiek wciąż trzyma się świetnie i żwawo skacze po dachach) i żeby uczcić ten jubileusz, studio Warner Bros Montreal zamieściło tweeta z nietoperzowym logo wyświetlonym na budynku. Wiele osób, szczególnie fanów serii Batman Arkham, od razu założyło, że jest to zwiastun nowej gry i choć przeważnie uznalibyśmy to za dość życzeniowe myślenie, to tym razem zdaje się, że mieli oni rację. Sygnały na temat nowej produkcji w tym uniwersum docierają do nas od dłuższego czasu, ale ostatnio mocno się nasiliły, a twórcy zaczęli nawet puszczać do nas oko, sugerując, że coś jest na rzeczy. Jeden z aktorów dubingujących napisał ostatnio w żartobliwy sposób, że jest bardzo podekscytowany tym projektem, a tym razem głos w temacie zabrał sam Scott Snyder, czyli autor komiksów o Batmanie.

Sygnały na temat nowej produkcji w uniwersum Batman Arkham docierają do nas od dłuższego czasu, ale ostatnio mocno się nasiliły, a nawet sami twórcy zaczęli puszczać do nas oko.

Scott Snyder, twórca uznanego i świetnego przyjętego przez fanów Trybunału Sów, udostępnił tweeta WB Montreal z logiem Batmana opisując je hashtagiem #bewarethecourtofowls (strzeżcie się Trybunału Sów). Poza tym, dodał linijkę „czekajcie na to”, co sugerować może, że możemy usłyszeć o nowej grze o Batmanie bardzo szybko. Zdaje się, że autor komiksów nieco przekroczył swoje obowiązki, ponieważ szybko usunął wiadomość, ale jak wiadomo w internecie nic nie ginie i powyżej możecie zobaczyć stosowny zrzut z ekranu. Tym samym, mamy już potwierdzoną tematykę kolejnej gry o Batmanie i głównych przeciwników Mrocznego Rycerza, czyli tajemniczą organizację Sów, która od dawna działa w Gotham City, po kryjomu sterując wszystkimi ważnymi wydarzeniami w mieście.

Co warto podkreślić, nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o grze Batman: Court of Owls. Już pod koniec ubiegłego roku asystent producenta w studio WB Montreal podzielił się zdjęciem koszulki, które zawierało logo niemal identyczne do symbolu Trybunału Sów. Biorąc pod uwagę wszystkie te wskazówki, nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, by domyślić się, że producent od dłuższego czasu pracuje nad tą grą. Tu rodzi się jednak pytanie, kiedy doczekamy się oficjalnej zapowiedzi. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce i mamy nadzieję, że jeszcze przed grudniowym The Game Awards 2019. Nie wiemy jednak, czy nowy Batman będzie wydany jeszcze na tę generację konsol czy też już kolejną, a może będzie cross-generacyjnym tytułem. Pozostaje nam więc tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości i wszystko powinno się wyjaśnić.         

Pokaż / Dodaj komentarze do: Batman: Court of Owls to już pewniak. Twórcy zwiastują nową grę

 0