Battle Royale w Sea of Thieves? Twórcy nie wykluczają takiej możliwości

Battle Royale w Sea of Thieves? Twórcy nie wykluczają takiej możliwości

Sea of Thieves staje przed szansą dołączenia do elitarnego grona gier posiadających tryb Battle Royale. Pomimo że obecnie szanse na takowy scenariusz nie są duże, to deweloperzy nie wykluczają pojawienia się takiej opcji za jakiś czas.

W dzisiejszych czasach dużo łatwiej na palcach jednej ręki policzyć gry bez Battle Royale aniżeli te zawierające ów tryb. Nic dziwnego, że po ogromnym sukcesie i zysku, jakie przyniosły swoim twórcom Playerunknown's Battlegrounds oraz Fortnite kolejni pomysłodawcy kopiują znaną wszystkim formę zabawy. Do tego zacnego grona może wkrótce dołączyć Sea of Thieves, czyli produkcja domyślnie stawiająca na bitwy morskie. Autorzy zdradzili dość konkretne plany odnośnie tytułu stwierdzając, że nie zakończy on zbyt prędko swego żywota. W najbliższej przyszłości planują trzy duże aktualizacje, które zadebiutują po następnym dodatku. Poprawki mają teoretycznie znacznie wzbogacić rozgrywkę, aczkolwiek nie podzielono się żadnymi detalami w tej sprawie.

Choć obecnie szanse na obecność Battle Roayle w Sea of Thieves są raczej nikłe, to autorzy gry nie wykluczają dodania tej formy zabawy w przyszłości.

Dużo ciekawiej wygląda kwestia Battle Royale. Choć w wywiadzie dla Game Informera przedstawiciele studia, Mike Chapman i Craig Duncan z Rare nie potwierdzili obecności tej formy zabawy w Sea of Thieves, to nie wykluczyli pojawienia się jej za jakiś czas. Oczywiście zauważyli obecną sytuację w branży gier wideo, jednak uważają, że całość da się wykonać odrobinę inaczej względem utartego schematu BR. Nie chodzi bowiem o kopiowanie gotowych rozwiązań, lecz pójście własną drogą, która będzie stanowić dla fanów spory element zaskoczenia. Wspomniany aspekt z pewnością przydałby się Sea of Thieves, ponieważ gra raczej nie spotkała się ze znacznym zainteresowaniem, a baza aktywnych użytkowników nie zaliczyła szczególnego progresu od chwili debiutu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battle Royale w Sea of Thieves? Twórcy nie wykluczają takiej możliwości

 0