Battlefield 1 otrzymuje dwa nowe tryby sieciowe

Battlefield 1 otrzymuje dwa nowe tryby sieciowe

Battlefield 1, najnowsza strzelanina studia DICE, otrzyma w tym miesiącu dwa nowe tryby rozgrywki multiplayer. Ponadto, szwedzcy developerzy zapowiadają dużą aktualizację gry w lutym.

Jeden z tych nowych wariantów gry wieloosobowej to Armored Kill, będący zmodyfikowaną wersją klasycznego trybu Conquest (Podbój) lecz z większym naciskiem na pojazdy i wyłączeniem klasy snajpera. Drugie nowum jest wariacją na temat Rush (Szturm) i nosi nazwę Bleed Out. Drastycznie zmniejsza on czas oczekiwania na powrót na pole bitwy po śmierci, ale w zamian odbiera regenerację energii.

Tryb Armored Kill dostępny jest już teraz, natomiast na Bleed Out trzeba poczekać do 18 stycznia. W kwestii zapowiadanej lutowej aktualizacji, DICE nie przedstawiło żadnych szczegółów - wiadomo jedynie, że należy spodziewać się pewnych zmian balansu rozgrywki.

Szwedzkie studio przedstawi więcej szczegółów na temat uaktualnienia w przeciągu najbliższych tygodniu. Oprócz tego, DICE planuje wydać rozszerzenie They Shall Not Pass w marcu. Ma ono wprowadzić trzy nowe mapy do trybu rozgrywki wieloosobowej, nawiązujące do Bitwy o Verdun. Posiadacze Przepustki Premium uzyskają do nich dostęp dwa tygodnie przed resztą graczy.

Battlefield 1 Xbox One

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 1 otrzymuje dwa nowe tryby sieciowe

 0