Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

Do premiery Battlefield 5 pozostało jeszcze trochę czasu, ale Electronic Arts już powoli myśli o nadchodzącej grze. W związku z tym firma jakiś czas temu postanowiła wypuścić specjalne promocje na wcześniejszą odsłonę serii, czyli Battlefield 1, a obecnie zaproponuje wszystkim fanom darmową przepustkę sezonową do tejże właśnie produkcji. Jeżeli w dniach 11-18 września zalogujemy się do swojej platformy sprzętowej (PC, PS4 i Xbox One), a następnie odbierzemy darmowego Premium Passa to zostanie on na zawsze w naszej kolekcji. Okazja jest jak najbardziej zachęcająca i zdecydowanie warto z niej skorzystać, bowiem przepustka obejmuje łącznie 4 uprzednio wydane dodatki (Nie przejdą, W imieniu cara, Turning Tides, a także Apocalypse), w skład których wchodzą niedostępne dla posiadaczy podstawki mapy (16 nowych pól bitewnych), broń, pojazdy, tryby, nowe operacje oraz klasy pokroju Elity.

W dniach 11-18 września do swojego konta będziemy mogli przypisać nieodpłatnie przepustkę Battlefield 1 Premium Pass, w skład której wchodzą wszelkie dotychczas wydane dodatki.

Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

Wypuszczenie nieodpłatnie dodatków wcześniej niedostępnych dla użytkowników zwykłego Battlefielda 1 jest jak najbardziej słusznym krokiem, dzięki któremu możemy zapoznać się z wieloma interesującymi elementami, a dodatkowo jest to swego rodzaju rekompensata dla społeczności za przesuniętą premierę piątej odsłony na 20 listopada. Co ciekawe Electronic Arts przyznało, że dzielenie graczy na gorszy oraz lepszy sort to dość kiepski pomysł, w związku z tym w Battlefield 5 nie ujrzymy już Season Passów. Pomimo iż wczesną wersję Battlefielda 5 udostępniono dla osób, które zamówiły grę przed premierą już dzisiaj to właściwe testy rozpoczynają się 6 września o godzinie 10:00 i potrwają dokładnie do wtorku 11 września.

Co zaproponuje beta i kiedy dokładnie startuje?

W ramach bety zapoznamy się z trybami Wielkie Operacje czy klasycznym podbojem na mapie Narvik. Do tego walki rozegramy na prezentowanym podczas tegorocznego Gamescomu Rotterdamie. Stosowne pliki ważące około 12 GB pobierzemy z platformy Origin (w przypadku komputerów), PlayStation Network oraz Xbox Live. Nowa wersja wyczekiwanej strzelanki proponuje zarazem odrobinę więcej względem tego, co widzieliśmy podczas niepublicznej alphy. Pojawią się takie pojazdy jak czołgi: Valentine Mk VIII, Churchill Mk VII, Churchill Gun Carrier, Panzer IV i Tiger I oraz samoloty: Spitfire Mk VA, Spitfire Mk VB, Blenheim Mk IF, Bf 109 G-2, Ju 87 Stuka B-2, Ju 87 Stuka B-1 czy Douglas C47. Z kolei piechocie wsparcie zapewnią stacjonarne albo mobilne działa plot. Oczywiście nie zabraknie również broni, którą powalimy pojawiających się na naszej drodze wrogów. Tutaj warto wspomnieć o obecności dedykowanych szturmowcom SMLE Turner, karabinku M1A1, Gewehr 43 czy karabinu StG 44. Do dyspozycji zwiadowców oddano Lee-Enfield No. 4 Mk I, ZH-29, jak również Kar98k. Medycy korzystają za to z usług STEN, Suomi KP/31, MP40 i EMP.

Publiczna beta Battlefield 5 startuje już dziś dla wybranych osób oraz tych, którym zdoła się zdobyć klucz aktywacyjny. Natomiast 6 września od 10:00 zagrają wszyscy chęci. Testy zakończą się dokładnie 11 września.

Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

Jeśli chodzi o klasy postaci tutaj będziemy mieć do czynienia z czterema dobrze znanymi klasami — żołnierzw wsparcia, zwiadowcy i medyka. Oczywiście każda z nich pełni różne role, a tym samym ma przypisane konkretne niedostępne dla pozostałych cechy. Przykładowo zwiadowca bawiący się w snajpera posiada cechę odwrotu pozwalającą poruszać się szybciej, natomiast medyk reanimuje rannych kompanów. Fani, którzy uzyskali dostęp do testowego wydania na konsolach odnaleźli w ustawieniach dość zaskakującą jak te urządzenia ilość ustawień graficznych. Oprócz klasycznej zmiany kolorów celownika otrzymaliśmy opcję zmiany pola widzenia, dezaktywacji głębi ostrości czy nawet filtr dodającego efekt ziarna filmowego. Do tego równie interesująca konfiguracja pada pozwalająca m.in. na dostosowanie czułości gałek bądź czułości kamery w trakcie zbliżania. Przy okazji warto zaznaczyć, że Elektronicy rozdają klucze do bety na swoich profilach społecznościowych, jeśli więc chcecie zagrać już dzisiaj musicie uważnie śledzić ich social media. Niestety wiele wskazuje na to, że są to ostatnie testy, które w jakimś stopniu zachęcą lub zniechęcą do potencjalnego zakupu piątki.

Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

Wymagania dla bety Battlefield 5 (mogą się różnić od finalnej wersji gry):

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5 6600K lub AMD FX-6350
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB lub AMD Radeon HD 7850 2 GB z DirectX 11 lub nowszym
  • Miejsce na dysku twardym: 50 GB

Zalecane:

  • Procesor: Intel Core i7 4790 lub równorzędny albo AMD FX 8350
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB lub AMD Radeon RX 480 4 GB z DirectX 11.1 lub nowszym
  • Miejsce na dysku twardym: 50 GB
  • System: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64-bitowy)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 1 Premium Pass za darmo. Co przyniesie beta Battlefield 5?

 0