Battlefield 5 dostępny w Origin Access Basic. Wystartowała promocja EA

Battlefield 5 dostępny w Origin Access Basic. Wystartowała promocja EA

Po blisko siedmiu miesiącach od premiery, Battlefield 5 zawitał do oferty Origin Access Basic. Dotychczas gra była dostępna jedynie w droższej opcji abonamentu, czyli Origin Access Premier, którego miesięczny koszt wynosi 59,90 zł (419,90 zł rocznie) - w przypadku tańszego wariantu musimy zapłacić 14,99 złotych za 30 dni albo 79,99 zł rocznie. Jest to podstawowa wersja produkcji, ponieważ Battlefield 5 nie posiada żadnej przepustki sezonowej. Jeżeli więc rozważaliście nabycie najnowszej odsłony wojennej strzelanki od EA DICE, to opłacenie subskrypcji jest jak najbardziej opłacalne, nie tylko ze względu na przetestowanie tytułu, lecz także zagranie w inne produkcje dostępne w katalogu Elektroników. Z ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby wcześniejsze odsłony Battlefield, FIFA czy wszystkie części Mass Effect.

Battlefield 5 trafił do podstawowej opcji abonamentu Origin Access, z którego obecnie możemy korzystać przez 7 dni za darmo.

Ponadto Electronic Arts co jakiś czas dodaje kolejne produkty w możliwie najlepszych wydaniach, z wszelkimi dodatkami, jeśli takowe gra oferuje. Przy okazji warto też wspomnieć o trwającej promocji na darmowy 7-dniowy abonament Origin Access, którą udostępniono z okazji rozpoczynającego się jutro eventu EA Play. Wystarczy, że udacie się na stronę platformy Elektroników lub skorzystacie z odpowiedniej opcji w launcherze Origina. Oferta potrwa do 20 czerwca. Nie są to wszystkie atrakcje, bo czekają też specjalne rabaty na wybrane gry, a w ramach wyprzedaży Graj bez końca do 20 czerwca możemy zakupić do 85% taniej m.in. Battlefield 5, Anthem, FIFA 19 czy Star Wars: Battlefront II.

Jeśli chodzi o EA Play, to jest to czwarta konferencja popularnego wydawcy organizowana w ramach corocznych targów E3 w Los Angeles. Na spotkaniu spodziewamy się prezentacji kolejnych odsłon kluczowych dla EA marek — FIFY 20, a także nowej zawartości już dostępnych tytułów, Apex Legends, Anthem oraz Battlefield 5. Ponadto szerszej prezentacji doczeka się wyczekiwane przez fanów Gwiezdnych wojen, Star Wars Jedi: Upadły zakon. Transmisja z wydarzenia rozpocznie się 8 czerwca o godzinie 18:15 na oficjalnym kanale Electronic Arts na Twitchu. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie organizatora.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 5 dostępny w Origin Access Basic. Wystartowała promocja EA

 0