Battlefield: Bad Company 3 w Wietnamie i bez mikrotransakcji

Battlefield: Bad Company 3 w Wietnamie i bez mikrotransakcji

Jeden z YouTuberów występujący pod pseudonimem AlmightyDaq wrzucił dziś do sieci kilka rewelacji, które jeśli okażą się prawdą, mogą być odpowiedzią na modły wielu fanów serii Battlefield. AlmightyDaq utrzymuje, że posiada informacje o nadchodzącej strzelance od DICE, którą jest długo wyczekiwane Battlefield: Bad Company 3.

Jeśli plotki się potwierdzą, to tytuł ten trafi na rynek już w przyszłym roku. Źródło tych informacji jest na tyle wiarygodne, że można uważać, że coś faktycznie jest na rzeczy. AlmightyDaq był jednym z informatorów publikujących informacje o Battlefield 1, które po premierze tego tytułu znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Obszernych informacji dowiemy się prawdopodobnie dopiero na targach E3 w 2018 roku, ale już teraz możemy sobie zacząć ostrzyć apetyt, analizując pierwsze doniesienia. Akcja ma się rozgrywać w alternatywnej wizji wojny w Wietnamie osadzonej w drugiej połowie ubiegłego wieku, nie wiadomo czy będą jakiekolwiek odniesienia do prawdziwych wydarzeń, ma być jednak zachowany klimat zimnej wojny.

Miejmy nadzieję, że jeśli wydawca zdecyduje się na pełną polonizację, to będzie ona stała przynajmniej na tak wysokim poziomie jak w Bad Company 2

Z trybów które ponownie zobaczymy w tym tytule w chwili obecnej wymieniane są: Conquest, Rush, Operations, Domination oraz Team Deathmatch. Dodatkowo w grze ma być obecny również tryb 5vs5 wzorowany na Squad Obliteration. Mapy mają być podobne do tych, które widzieliśmy w Bad Company 2 i Battlefield 3, a główne klasy to standardowo Engineer, Support, Assault i Recon. Studio ma również urozmaicić modyfikację pojazdów oraz umożliwić personalizowanie uzbrojenia, którego ilość ma być przynajmniej na poziomie tego co widzieliśmy w Battlefield 4. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Electronic Arts najprawdopodobniej uczy się na błędach i nie planuje wprowadzenia mikrotransakcji rodem z Battlefront II. Warto również zauważyć, że planowanie Bad Company 3, które z założenia będzie posiadać liniową fabułę, stoi w sprzeczności z oświadczeniami EA, które jasno mówią, że firma nie planuje tworzenia tego typu gier, gdyż są one pozbawione przyszłości. Póki co ani DICE ani EA nie odnieśli się do tych rewelacji, musimy wiec cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield: Bad Company 3 w Wietnamie i bez mikrotransakcji

 0