Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 - znamy terminy otwartej bety

Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 - znamy terminy otwartej bety

Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 to jedne z największych premier nadchodzącej jesieni, nic więc dziwnego, że rozpoczynające się właśnie targi Gamescom przynoszą kolejne wieści na ich temat. Tym razem chodzi o otwarte bety, podczas których będziemy mogli na własnej skórze przekonać się, o co tyle szumu. Produkcję Treyarch mogliśmy już co prawda sprawdzić podczas sierpniowych beta-testów, ale tym razem producent udostępni nam zupełną nowość w tej serii, a mianowicie głośny tryb Blackout, czyli popularne ostatnio battle royale. Jeśli więc nie jesteście do końca przekonani do tego pomysłu producenta, to chyba nie będzie już lepszej okazji do zweryfikowania swoich poglądów, w dodatku zupełnie za darmo, bo bez konieczności zakupu gry.

Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 to jedne z największych premier nadchodzącej jesieni, nic więc dziwnego, że rozpoczynające się właśnie targi Gamescom przynoszą kolejne wieści na ich temat.

Przejdźmy jednak do rzeczy, otwarte beta testy Call of Duty: Black Ops 4 wystartują 15 września dla wszystkich i dzień wcześniej, tj. 14 września, dla osób, które zdecydowały się na przedpremierowy zakup gry. Wszystko wskazuje na to, że te dostępne będą jednak tylko dla graczy PC, a użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One muszą najpierw złożyć preorder w konkretnych sklepach, żeby otrzymać specjalny kod uprawniający do udziału w testach (te mają ruszyć 8 września). Battlefielda V sprawdzimy zaś kilka dni wcześniej, bo w tym przypadku beta rozpocznie się 4 września dla posiadaczy early access oraz 6 września dla wszystkich innych użytkowników PC. Do dyspozycji graczy zostaną oddane mapy Rotterdam w trybie Conquest oraz Arctic Fjord w Conquest i Grand Operations. Ten ostatni to nieco zmodyfikowana wersja Operacji znanych z poprzedniej części, ale na zdecydowanie większą skalę.

Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 - znamy terminy otwartej bety

Tegoroczna rywalizacja pomiędzy Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 zapowiada się niezwykle interesująco, właśnie za sprawą nowych trybów battle royale, które trafią do tych produkcji. Jest to oczywiście konsekwencja ogromnej popularności takich tytułów jak Fortnite i PUBG, ale zarówno DICE, jak i Treyarch obiecują, że nie zamierzają jedynie kopiować konkurencji, ale wprowadzą dużo nowości do tej formy zabawy. Czy będą one na tyle ciekawe by odciągnąć graczy okupujących serwery tych dwóch wspomnianych hitów? Przekonamy się o tym już na jesieni, ponieważ Battlefield V zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 11 października w ramach wczesnego dostępu i 19 października dla wszystkich pozostałych, a Call of Duty: Black Ops 4 będzie mieć swoją premierę, na tych samych platformach, mniej więcej w tym samym czasie, bo już 12 października.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield V i Call of Duty: Black Ops 4 - znamy terminy otwartej bety

 0