Battlefield V za darmo z kartami GeForce RTX

Battlefield V za darmo z kartami GeForce RTX

Dziś ma miejsce oficjalna premiera Battlefield 5. I chociaż gra była dostępna dla posiadaczy abonamentu Origin Premier oraz edycji Deluxe kilka dni wcześniej to dla wszystkich chętnych została udostępniona dopiero dzisiaj. O wydarzeniu nie zapomniała także NVIDIA, która poinformowała o starcie specjalnej promocji dla osób nabywających nowe karty graficzne z serii GeForce RTX. Kupując modele GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 lub po prostu decydując się na gotowy komputer wyposażony, w którąś z przytoczonych GPU otrzymamy całkowicie bezpłatnie kopię gry Battlefield 5 w formie cyfrowej. Promocja wystartowała dzisiaj i potrwa dokładnie do 7 stycznia 2019 roku, aczkolwiek NVIDIA zastrzega, że może skończyć się wcześniej po wyczerpaniu dostępnej puli kodów aktywacyjnych.

W związku z premierą Battlefield 5 NVIDIA przygotowała specjalną promocję, w ramach której kupując wybrane karty graficzne z serii GeForce RTX otrzymamy całkowicie bezpłatnie kopię gry w formie cyfrowej. Do tego zorganizowano specjalny konkurs związany z produkcją EA DICE.

Oczywiście kod otrzymamy tylko w przypadku zakupu dokonanego w jednym ze sklepów biorących udział w tej promocji. Na liście są morele.net, Alsen.pl, FOX KOMPUTER, ProLine, a także zadowolenie.pl Więcej informacji o akcji promocyjnej uzyskamy bezpośrednio na stronie NVIDII oraz tutajCo ciekawe to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowali dla nas Zieloni. Kolejnym jest bowiem specjalny konkurs związany z wykorzystaniem narzędzia Ansel w grze Battlefield V. Aby wziąć udział w zabawie należy zagrać w dowolną z Opowieści Wojennych, wykonać zdjęcie za pomocą Ansel i zamieścić je w serwisie Facebook, Twitter lub Instagram z hashtagiem #SHOTWITHGEFORCE oraz znacznikiem @NVIDIAGeForce. Nagrodami są karty graficzne GeForce RTX, a konkurs potrwa do 16 grudnia 2018 roku. Informacje na temat konkursu znajdziecie także na stronie NVIDII. Przy okazji warto jeszcze napomknąć o nowej technologii ray tracing umożliwiającej wyświetlenie najbardziej zaawansowanych efektów graficznych. Możliwości tej technologii obejrzycie np. na widocznym powyżej materiale wideo.

Nowości od NVIDIA

Nie są to jedyne ciekawe rzeczy, jakimi chwali się NVIDIA. Otóż okazuje się, że wykorzystujący API Vulkan Wolfenstein II: The New Colossus jest pierwszą grą, w której wykorzystano wspieraną przez karty GeForce RTX technikę NVIDIA Adaptive Shading (NAS). Co ciekawe ubiegłoroczna produkcja wydana nakładem Bethesdy już wcześniej wykorzystywała kilka dobrodziejstw gwarantowanych przez architekturę Turina, ale dopiero wczoraj w ramach aktualizacji zaimplementowano wspomniane udogodnienie. Czym dokładnie jest NVIDIA Adaptive Shading? NAS to szereg różnorodnych technik wykorzystujące nową technologię cieniowania, oferowaną przez architekturę Turing, w celu zwiększenia wydajności i jakości renderowania poprzez zastosowanie różnej mocy obliczeniowej w różnych obszarach obrazu. W szczególności Wolfenstein II: The New Colossus wykorzystuje cieniowanie Content Adaptive oraz Motion Adaptive. Dzięki wykorzystaniu techniki NAS gra Wolfenstein II: The New Colossus zapewnia na kartach z architekturą Turing wydajność wyższą nawet o 70% w porównaniu do poprzedniczek z architekturą Pascal. Szczegółowe informacje o technologii NAS przeczytacie na stronie NVIDIA.

Oprócz tego warto jeszcze wspomnieć o nowej wersji sterownika Game Ready, którego zoptymalizowano pod grę Darksiders III. Od dziś gracze posiadający karty graficzne GeForce będą przygotowani na dynamiczną akcję w grze Darksiders III dzięki publikacji sterowników Game Ready zoptymalizowanych dla tego tytułu. Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield V za darmo z kartami GeForce RTX

 0