Battlefront 2 otrzyma plecaki odrzutowe i wyrzutnie rakiet w nowym patchu

Battlefront 2 otrzyma plecaki odrzutowe i wyrzutnie rakiet w nowym patchu

Producent zapowiedział wydanie kolejnej poprawki do gry osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen, która ma zaimplementować długo wyczekiwane elementy.

Star Wars: Battlefront 2 nie osiągnął zakładanego poziomu sprzedaży w okresie świątecznym, co oficjalnie potwierdził jakiś czas temu przedstawiciel EA - Blake Jorgensen. Głównym powodem miały być niesławne loot boxy, ale co najdziwniejsze CFO zapowiedział ich powrót w bliżej nieokreślonej przyszłości. Tymczasem najnowsza wersja aktualizacji do gry oznaczona numerkiem 1.2 doda ograniczony tryb Jetpack Cargo, który wyposaża nas w wyrzutnie rakiet oraz plecaki odrzutowe. Natomiast obecność Luke'a Skywalkera, Leia Organy i Hana Solo wejdzie w skład trzech nowych, limitowanych Hero Appearances, które zostaną odblokowane za sprawą kolejnej serii wyzwań dostępnych w produkcji. Szczegółowe informacje w tej materii mają zostać podane przez dewelopera wkrótce. 

Najnowsza aktualizacja doda do gry m.in. Jetpack, wyrzutnie rakiet, a także poprawi ogólną stabilność

Poza tym łatka naprawia masę pomniejszych błędów technicznych, czy poprawia ogólną wydajność produktu. Star Wars: Battlefront 2 okazał się znaczącym rozczarowaniem dla jego wydawcy, Electronic Arts, które zakładało wysoką sprzedaż nie tylko w gorącym okresie świątecznym, lecz przede wszystkim zaraz po rynkowym debiucie. Niestety przyczyniły się do tego kontrowersje wywołane przez skrzynki premium, kupowane za realne pieniądze, które pozwalają w wielu tytułach na uzyskanie sporej przewagi względem osób grających bez dodatkowego wsparcia. Doszło nawet do sytuacji w której otwarcie spekulowano o możliwości odebrania licencji Elektronikom na rzecz innego studia, mającego w przyszłości tworzyć tytuły oparte o słynne kosmiczne uniwersum.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefront 2 otrzyma plecaki odrzutowe i wyrzutnie rakiet w nowym patchu

 0