be quiet! prezentuje zasilacze SFX L Power

be quiet! prezentuje zasilacze SFX L Power

be quiet! prezentuje zasilacze SFX L Power. Najnowsze jednostki stworzono w odpowiedzi na coraz większą popularność mocnych, kompaktowych konfiguracji do grania i multimediów. Istotny wpływ miało także rosnące zapotrzebowanie na wysokowydajne a zarazem ciche zasilacze dedykowane małym komputerom. 

Zasilacze w formacie SFX zwykle korzystają z 80-milimetrowych wentylatorów, które muszą pracować szybciej, a więc również głośniej, aby osiągnąć porównywalną wydajność do większych jednostek. W przypadku serii SFX L be quiet! zdecydowało się jednak na minimalnie większe wymiary obudowy zasilaczy, co z kolei pozwoliło na zainstalowanie w nich cichych, sterowanych termicznie wentylatorów 120 mm. Jednostki z najnowszej serii w dalszym ciągu pasują do większości kompaktowych obudów i są idealnym rozwiązaniem dla mocnych systemów mini ITX, a także dla małych systemów w formacie ATX, dzięki załączonym adapterze. SFX L Power zapewnia cichą, a zarazem wydajną pracę kompaktowych systemów do grania
i multimediów.

Zasilacze SFX L Power to obecnie najbardziej wydajna propozycja wśród kompaktowych zasilaczy be quiet!

Wysoka jakość i sprawność do 92%

SFX L Power jest „uzbrojony” w topologię „LLC + SR + DC/DC”, która zapewnia stabilną pracę i wysoką sprawność aż do 92%, potwierdzoną certyfikatem 80PLUS Gold. Zasilacz jest wyposażony w wysokiej jakości japońskie kondensatory, zwiększające żywotność sprzętu. O maksymalną niezawodność najnowszych jednostek dba z kolei perfekcyjnie dobrany wentylator, który w każdej sytuacji optymalnie chłodzi komponenty zasilacza. Nowa seria posiada pełen pakiet aż siedmiu topowych zabezpieczeń (OCP, OVP, UVP, OPP, OTP, OTP oraz SCP).

Pełna modularność i czarne płaskie kable

Zasilacze SFX L Power są całkowicie modularne i posiadają czarne, płaskie kable. Możliwość odpięcia zbędnych kabli sprawdzi się szczególnie wśród właścicieli kompaktowych pecetów, którzy zyskają tym sposobem dodatkowe miejsce w obudowie. Płaskie profile kabli ułatwiają ich rozmieszczenie w obudowie, co z kolei wpływa na lepszy przepływ powietrza w jej wnętrzu, poprawiając temperatury. Zasilacze SFX L Power posiadają cztery złącza PCI-E, wspierające systemy Multi-GPU. Sugerowane ceny zasilaczy SFX L Power o mocy 500 lub 600 W wynoszą odpowiednio 109 oraz 129 euro. Produkt wydaje się być ciekawy i być może skusimy się go dla Was przetestować :)

Pokaż / Dodaj komentarze do: be quiet! prezentuje zasilacze SFX L Power

 0