Be quiet! Pure Rock Slim - premiera chłodzenia

Be quiet! Pure Rock Slim - premiera chłodzenia

Do sprzedaży trafił właśnie cooler Be quiet! Pure Rock Slim - niewielka wieżowa konstrukcja z trzema ciepłowodami i wentylatorem typu 92 mm. Radiator został wyprofilowany tak, by zminimalizować ryzyko kolizji z pamięciami, a wymiary całości to raptem 81,8 x 97,0 x 124,8 mm, co ma zapewne przekonać posiadaczy najmniejszych zestawów.

Konstrukcja ma formę typowej, wertykalnej wieży i została wykonana głównie z aluminium. Regułę przełamują tylko U-kształtne rurki cieplne wychodzące z podstawy, które są oczywiście miedziane. Załączony w zestawie wentylator, Pure Wings 2, cechuje się wsparciem dla techniki PWM. Ponadto, jak przystało na Be quieta!, atutem jednostki ma być niska emisja hałasu na poziomie 25,4 dBA.

Filigranowe chłodzenie kompatybilne jest zarówno z procesorami Intela LGA 115x, jak i AMD AM3(+) / FM2(+). Tym niemniej producent wyraźnie zaznacza, że maksymalne TDP nie powinno przekraczać 120 W - a to skreśla z listy topowe układy z serii AMD FX, poddając zarazem pod wątpliwość zastosowanie nowości Be quieta! w przypadku chęci przeprowadzenia O/C.

Zakup prezentowanego coolera to wydatek rzędu 28 euro (ok. 120 zł).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Be quiet! Pure Rock Slim - premiera chłodzenia

 0