Be quiet! wprowadzi kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą

Be quiet! wprowadzi kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą

Nie ma co ukrywać, kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą nie słyną z wysokiej kultury pracy, strasząc wysokoobrotowymi wentylatorami i niewygłuszonymi pompkami. O dziwo firma Be quiet!, specjalizująca się przede wszystkim w komponentach służących wyciszeniu komputera, postanowiła wprowadzić takowe zestawy do swojej oferty. Urządzenia otrzymały nazwę Silent Loop, a dziennikarzom serwisu TechPowerUP udało się uchwycić je na zdjęciach.

Niemiecki producent przygotował łącznie 3 komplety Silent Loop. różniące się typem zastosowanej chłodnicy - 280, 240 oraz 120 milimetrów.

Niemiecki producent przygotował łącznie 3 komplety Silent Loop. różniące się typem zastosowanej chłodnicy - 280, 240 oraz 120 milimetrów. Patrząc na zdjęcia, nietrudno dostrzec liczne podobieństwa do radiatorów z serii Alphacool ST30, stosowanych wcześniej m.in. przez skandynawskiego Fractala. Jeśli chłodzenia Be quieta faktycznie wykorzystują rozwiązania Alphacoola, to możemy spodziewać się konstrukcji wykonanej z miedzi, co prognozuje wysoką wydajność. Tym niemniej to tylko domysły. Wiadomo za to, że wszystkie wymienione powyżej coolery trafią na rynek z wentylatorami Pure Wings 2 PWM.

Niestety na dokładną informację o cenach i dacie premiery musimy jeszcze poczekać.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Be quiet! wprowadzi kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą

 0