Beta Battlefield 1 startuje tuż po Gamescomie

Beta Battlefield 1 startuje tuż po Gamescomie

Battlefield 1 to jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku tytułów. Akcja najnowszej części popularnego shootera od DICE rozegrywa się na frontach I Wojny Światowej. Właśnie niemiecki manager ds. komunikacji w mediach społecznościowych Battlefielda wyjawił wstępny termin otwartej bety gry.

Sebastian Moritz podczas niedawnego streamu rozgrywki z zamkniętej bety gry powiedział, że otwarte testy rozpoczną się wkrótce po targach Gamescom, a więc prawdopodobnie pod koniec sierpnia, bądź na początku września. Członkowie programu insiderów będą mogli ogrywać otwartą betę aż trzy dni przed innymi graczami. Moritz dodatkowo poinformował o powrocie nieobecnego w ostatnim Hardline trybu Rush.

Rush to jeden z najbardziej rozpoznawalnych trybów sieciowych Battlefielda. Gracze w nim dzielą się na atakujących i obrońców. Drużyna nacierająca musi zdobywać kolejne punkty oporu, eliminując przeciwników i podkładając bomby. Zadaniem oponentów jest zapobiegnięcie ofensywie. Mecz kończy się zwycięstwem obrońców, kiedy wybiją oni określoną liczbę atakujących przed osiągnięciem przez nich celu.

Dla przypomnienia: Premiera pełnej wersji Battlefield 1 odbędzie się 21 października 2016 r.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Beta Battlefield 1 startuje tuż po Gamescomie

 0