Beta Call of Duty: WWII na PC w tym miesiącu. Znamy wymagania

Beta Call of Duty: WWII na PC w tym miesiącu. Znamy wymagania

Firma Sledgehammer Games właśnie opublikowała informację o nadchodzącej wersji beta gry Call of Duty: WWII na PC. W oficjalnym komunikacie deweloperów znalazły się także wymagania gry.

Otwarte testy ruszą 29 września i potrwają do 2 października, a do rozgrywki będzie wymagany Steam. Istnieje szansa, że do PC-towej bety zostanie wprowadzony tryb Wojny, aczkolwiek nie jest to na razie w żaden sposó potwierdzone. Deweloperzy zaznaczają, że beta pomoże im w przetestowaniu tego, jak sprawują się główne mechanizmy rozgrywki i infrastruktura sieciowa na większą skalę. Dodatkowo poznaliśmy także minimalne wymagania sprzętowe, potrzebne do uruchomienia gry.

Call of Duty: WWII ma w założeniu w znaczący sposób odświeżyć formułę rozgrywki serii. Czy tak właśnie będzie? Posiadacze PC-tów będą mogli o tym się przekonać już niebawem w otwartych testach beta.

Aby uruchomić Call of Duty: WWII powinniśmy dysponować procesorem przynajmniej Intel Core i3-3225 bądź jego odpowiednikiem, 8 GB RAM, 25 GB wolnej przestrzeni na dysku, jak również kartą graficzną z 2 GB VRAM, taką jak GeForce GTX 660 bądź Radeon HD 7850. W kwestii systemu operacyjnego, wystarczy tutaj Windows 7 64-bit. Wymagania nie są wygórowane - wszak Call of Duty z grubsza od niemal 14 lat używa tego samego silnika graficznego, będącego mocno zmodyfikowaną pochodną id Tech 3, engine'u po raz pierwszy zastosowanego w… Quake III Arena.
Premiera gry odbędzie się równocześnie na PC, PS4 oraz Xbox One 3 listopada.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Beta Call of Duty: WWII na PC w tym miesiącu. Znamy wymagania

 0