Beta Diablo 4 z błędami i długimi kolejkami. Blizzard wprowadza obiecane poprawki

Beta Diablo 4 z błędami i długimi kolejkami. Blizzard wprowadza obiecane poprawki

Trwająca beta Diablo 4 jak należało oczekiwać przyniosła ona ogromne kolejki, a także błędy, które Blizzard eliminuje. Studio poinformowało o zmianach mających usprawnić grę.

Dobiegają końca testy Diablo 4 dla wybranych użytkowników m.in. dla posiadaczy preoderów. Jednak w dniach 24-26 marca wczesny dostęp będzie przyznany każdemu graczowi bez ograniczeń. Pierwsza tura uwypukliła w sumie oczywiste rzeczy, mianowicie ogromne kolejki a w konsekwencji kłopoty z wejściem na serwery i błędy uprzykrzające granie w nowego Diablo. Blizzard nie spoczął na laurach i od początku naprawia tytuł i o efektach tych prac poinformował na oficjalnej stronie internetowej. PezRadar, menedżer ds. społeczności w Blizzard przekazał na forum, że wdrożono obiecane poprawki oraz zapewniono większą stabilność kolejek.

Blizzard wdraża obiecane poprawki do bety Diablo 4. Powinny one m.in. skrócić czas oczekiwania w kolejkach na serwery.

Wprowadzone usprawnienia powinny pozytywnie wpłynąć na działanie produkcji oraz skrócić czas oczekiwania w kolejkach. Teraz twórcy poświęcą czas na łatanie błędów czy ulepszanie innych elementów Diablo 4, które zgłaszają gracze. Firma poprawia projekt na bieżąco więc zapewne, gdy wyjdzie publiczna beta, będzie funkcjonować lepiej niż pierwsza wersja. Wśród problemów napotykanych przez testerów są m.in. błędy z czatem głosowym, problemy z wejściem do menu, spadki płynności czy przerywniki filmowe, w których cienie nie działają prawidłowo. Zaobserwowano również wysokie zużycie pamięci RAM i karty graficznej na niektórych urządzeniach.

Występują także sytuacje, gdy gracz, poruszając się po mapie zostaje zatrzymany w miejscu przez coś niewidzialnego, albo następują nagłe teleporty postaci. Są to jednak błędy do ogarnięcia, co Blizzard uczyni w najbliższym czasie. Diablo 4 zmierza na komputery (Battle.net) i konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku.

Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe bety potrzebuje ona minimum procesora Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8100, 8 GB RAM-u oraz karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 280. Do wysokich detali producent zaleca Intel Core i5-4670K lub AMD R3-1300X, 16 GB pamięci RAM i NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 370.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Beta Diablo 4 z błędami i długimi kolejkami. Blizzard wprowadza obiecane poprawki

 0