Beta testy Beyond Good & Evil 2 dopiero pod koniec 2019 roku

Beta testy Beyond Good & Evil 2 dopiero pod koniec 2019 roku

Reprezentant Ubisoftu poinformował, że testy następcy jednej z bardziej popularniejszych marek firmy odbędą się dopiero za około dwa lata.

Beyond Good & Evil 2 powoli zamienia się w istną telenowelę godną Mody na Sukces. Temat gry, o której przez kilka lat było cicho do tego stopnia, że wątpiono w jej dalsze istnienie powrócił jakiś czas temu, jednakże nic nie zapowiada byśmy otrzymali ją w najbliższym okresie. Jak wynika z informacji podanych przez jednego z autorów dopiero pod koniec 2019 roku ruszą beta testy gry (nie wiemy, czy będą one otwarte lub zamknięte), co oznacza, że sam tytuł pojawi się nie wcześniej niż za dwa lata. Oczywiście potencjalny debiut może się znacząco wydłużyć. Należy pamiętać, iż jakość graficzna produkcji wprost sugeruje next genowe platformy jako te docelowe. Do ewentualnej obsuwy może również przyczynić się niezadowalająca jakość testowego buildu.

Beta testy Beyond Good & Evil 2 odbędą się dopiero pod koniec 2019, co sugeruje dość odległy termin finalnej wersji gry

Beyond Good & Evil 2 to jeden z produktów, które Ubisoft zaprezentował również na zamkniętym pokazie podczas ostatnich targów E3. Wybrańcy nie zobaczyli pospolitego trailera, a specjalnie skrojone pod nich demo. Dodatkowo spotkali się z deweloperami i mogli usłyszeć plany odnośnie projektu. Co wiemy na pewno to fakt, że Ubi pragnie oddać wiernego ducha poprzedniej odsłony serii. Planują postawić na okraszoną dramatyzmem historię, dziejącą się w dość rozległym uniwersum. Akcja gry rozegra się blisko dwieście lat przed wydarzeniami ukazanymi w jedynce, więc poznamy los Jade, zanim rozpoczęła ona walkę z masową ilością obcych, którzy zaatakowali planetę Hyllis. Na koniec warto nadmienić, iż prawdopodobnie zostanie dodany także tryb kooperacji ze znajomymi.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Beta testy Beyond Good & Evil 2 dopiero pod koniec 2019 roku

 0