Bethesda ma niezapowiedzianą grę z premierą w 2018?

Bethesda ma niezapowiedzianą grę z premierą w 2018?

Targi PAX West były miejscem dla pokazania swoich planów oraz już istniejących produkcji. Dowiedzieliśmy się również czegoś o działaniach Bethesdy – jednak teraz wycofują się ze słów powiedzianych w wywiadzie.

Jeżeli Bethesda faktycznie pracuje nad czymś nowym, to prawdopodobnie nie wyjdzie to w tym roku. Wiceprezes i kierownik ds. marketingu Pete Hines udzielił wywiadu podczas targów PAX, w którym powiedział jedno, tymczasem podsumował na swoim Twitterze, że nie miał wcale tego na myśli. Jego słowa powinniśmy zignorować, a to, co mówił, odbiegało od faktycznych działań Bethesdy. Prawdopodobnie oznacza to jedną z trzech rzeczy: pierwszą, najbardziej prawdopodobną jest to, że przekroczył swoje uprawnienia ujawniając strzeżoną w tajemnicy informację i teraz próbując się tłumaczyć. Drugą jest to, że gra nie wyjdzie w tym roku, jak sugeruje Hines. Trzecia najmniej prawdopodobna to, że nie ma wcale żadnego projektu. Wydaje się jednak dziwne, że wiceprezes tak dużego koncernu wymyślałby nowy projekt bez żadnego celu. Najsensowniej będzie po prostu poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.
 

Bethesda szykuję nową grę? Hines sugeruje, aby zignorować jego słowa o nadchodzącej produkcji.

 

Cała sprawa toczy się wokół jednego wywiadu, gdzie dowiedzieliśmy się, że Bethesda pracuje nad nową, niezapowiedzianą grą, która ma zostać wydana w tym roku. W rozmowie z Tek Syndicate podczas PAX West to właśnie Pete Hines powiedział, że pracują nad czymś nowym, ale nikomu jeszcze o tym nie powiedzieli. W wywiadzie, który obejrzeć możecie powyżej, Hines rozmawia o grach prezentowanych na konferencji, jednak to właśnie od 2:45 minuty pada kilka intrygujących zdań. Pete mówi, że mają mnóstwo pracy nad wieloma projektami, chwilę później pada zdanie – „mamy nawet grę wychodzącą w tym roku, jeszcze nikomu o niej nie mówiliśmy”. Widać było, że Hines zdaje sobie sprawę, że za dużo powiedział. Jeżeli jednak całość się sprawdzi to póki co nie wiemy nic konkretnego – chociażby to czy miał na myśli rok 2017, czy kolejne 12 miesięcy ani to jaka produkcja nadchodzi. Teraz całą sprawę próbuje nieudolnie bronić na Twitterze. Według Was faktycznie Bethesda szykuje nową produkcję na ten rok?

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bethesda ma niezapowiedzianą grę z premierą w 2018?

 0