Bethesda pokaże nowego Fallouta na E3?

Bethesda pokaże nowego Fallouta na E3?

Dość nieoczekiwanie Bethesda wrzuciła na Twittera tajemniczego GIFa związanego z kultową dla wielu ludzi marką Fallouta. Czy oznacza to potwierdzenie nowej gry z serii?

Targi E3, które odbędą się w czerwcu elektryzują niejednego fana wirtualnej rozrywki. Wówczas powinniśmy być świadkami dość licznych zapowiedzi nowych gier oraz zapewne powrotu niegdyś popularnych, a obecnie odrobinę zapomnianych serii. Jedną z takich marek może być Fallout. Ostatnia odsłona zadebiutowała trzy lata temu, zaś deweloperzy od tamtej pory dzielnie milczą na temat ewentualnej kontynuacji. Do teraz, ponieważ Bethesda postanowiła wrzucić do sieci tajemniczy materiał związany z Falloutem. Dodatkowo na platformie Twitch.tv pojawiła się transmisja, na której widać figurkę postaci związanej z produkcją. Oczywiście ciężko na ten moment przewidzieć co konkretnie szykuje dla nas uzdolniona ekipa studia.

Bethesda opublikowała tajemniczy materiał związany z Falloutem, co według wielu opinii ma oznaczać zapowiedź kolejnej gry z serii

W sieci pojawiły się spekulacje jakoby nie chodziło o następną część, czyli Fallout: New Vegas 2 tylko remaster wydanej około dziesięć lat temu trójki. Patrząc na niezwykłą popularność reedycji starszych tytułów nie stanowiło by to większego zaskoczenia. Nie zapominajmy ponadto o Starfield, sporej produkcji opracowywanej jeszcze za starych czasów. Wiele osób wskazuje właśnie na tę pozycję, której premierę ustalono na jesień bieżącego roku. Tak czy inaczej, ostatecznej weryfikacji dokonają dopiero nadchodzące targi E3 i konferencja Bethesdy zaplanowana na 10 czerwca. Miejmy nadzieję, że zostaniemy solidnie zaskoczeni nie tylko wiadomościami dotyczącymi Fallouta, ale również obejmującymi inne gry których nigdy dość.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bethesda pokaże nowego Fallouta na E3?

 0