Beyerdynamic prezentuje swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Beyerdynamic prezentuje swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Beyerdynamic to uznana marka audio wśród społeczności graczy, a headsety tej firmy są regularnie widywane na profesjonalnych wydarzeniach e-sportowych i tym podobnych. Jednak do tej pory producent nigdy nie wypuścił bezprzewodowych słuchawek do gier. To się właśnie zmienia za sprawą modelu Beyerdynamic MMX 200.

Producent obiecuje najwyższą jakość

Producent chwali się, że MMX 200 oferuje „tę samą przewagę kompetytywną” co jego przewodowi kuzyni, dzięki wysokiej jakości 40-milimetrowym przetwornikom, które zapewniają większą szczegółowość w całym zakresie częstotliwości. Dostępny jest również zintegrowany cyfrowy procesor sygnałowy (DSP), który obiecuje zapewniać więcej mocy, pomagając stworzyć „najlepsze wrażenia z gry”. Jest więc szansa, że słuchawki będą miały też rozrywkowy charakter. 

Producent chwali się, że MMX 200 oferuje „tę samą przewagę kompetytywną” co jego przewodowi kuzyni.

Mikrofon, którym nagramy podcasty

Dobre gamingowe słuchawki nie mogą jednak obejść się bez mikrofonu. MMX 200 jest wyposażony w odłączany mikrofon na pałąku ze zintegrowaną 9-milimetrową kapsułą pojemnościową, która według Beyerdynamic zapewniać ma jakość niczym ze studia do podcastów. To dość śmiała obietnica, ponieważ mikrofony dołączane do gamingowych headsetów przeważnie są co najwyżej poprawne. 

Beyerdynamic MMX200

Ponieważ jest to bezprzewodowy model, bardzo istotna jest technologia łączności. W tym celu MMX 200 integruje się z szeroką gamą kodeków audio i jest wyposażony w Bluetooth 5.3 wraz z adapterem bezprzewodowym o niskim opóźnieniu. Dostępny jest nawet ciekawy tryb hybrydowy, który umożliwia jednoczesne podłączenie słuchawek za pośrednictwem analogowego połączenia przewodowego i Bluetooth.

Beyerdynamic MMX200

Długi czas pracy na baterii

Reklamowany czas pracy baterii również jest imponujący, bo pozwala na 35 do 50 godzin użytkowania na jednym ładowaniu. Wskaźnik ten nie obejmuje okresów bezczynności, więc w rzeczywistości może być jeszcze dłuższy. Headset można także ładować podczas użytkowania, co zawsze pozwala zaoszczędzić czas i jest to funkcja, którą powinno wdrożyć więcej firm. Podobnie jak w przypadku większości gamingowych słuchawek przeznaczonych do długotrwałego użytkowania, zastosowano tutaj pewne rozwiązania poprawiające komfort użytkowania, takie jak wyściółka nauszników z pianki zapamiętującej kształt i niewielka siła docisku, która nie powinna zanadto ściskać naszej głowy. Pytanie tylko, czy przez to słuchawki nie będą zsuwać się z głowy podczas bardziej gwałtownych ruchów. 

Beyerdynamic MMX200

Wszystkie komponenty zostały zaprojektowane z myślą o samodzielnej naprawie i dostępne są części zamienne. Chwali się też, że Beyerdynamic nie stosuje tanich sztuczek, jak np. RGB. Słuchawki MMX 200 są już dostępne w cenie 250 dolarów.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Beyerdynamic prezentuje swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy

 0