Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zapowiedziany przez Ubisoft

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zapowiedziany przez Ubisoft

Beyond Good & Evil powraca, ale nie za sprawą zapowiedzianej lata temu drugiej części, o której każdy słyszał, aczkolwiek nikt nie widział, tylko nowego wydania Beyond Good & Evil z 2003 roku.

Ubisoft potwierdził krążące plotki i zapowiedział Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition przygotowane z okazji 20-lecia marki. Gra zadebiutuje na bliżej nieokreślonych platformach sprzętowych (pewnie będą to PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz PC) na początku 2024 roku. Nie będzie to wprawdzie remake, ale także nie taki zwykły port, ponieważ deweloperzy poprawią oprawę graficzną oraz rozgrywkę. Ubisoft chce zadowolić fanów serii i dostarczyć produkt spełniający "wysokie oczekiwania".

Ubisoft zapowiedział wydanie Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition, które zadebiutuje na początku 2024 roku.

O Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition spekulowano już wcześniej, z kolei organizacja US Entertainment Software Ratings Board sklasyfikowała grę w sierpniu na PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. W ciągu ostatnich kilku dni osiągnięcia Xbox związane z tytułem pojawiały się w Internecie, a także można było je dostrzec w sklepie Microsoft Store.

Ubisoft zaliczył nawet wpadkę, udostępniając graczom... wczesną wersję Beyond Good & Evil 20th Anniversary, co jak przyznał sam wydawca było efektem pomyłki. „Wczesna wersja gry Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition została niedawno przez pomyłkę udostępniona niektórym abonentom Ubisoft+. Przepraszamy za wszelkie zamieszanie i chcemy zapewnić naszą społeczność, że ta wersja nie odzwierciedla ostatecznej wersji gry” – napisała firma.

Ubisoft planował kontynuację Beyond Good & Evil dawno temu, ale według doniesień prace nad projektem napotkały szereg niepowodzeń, a ponadto zmarł dyrektor kreatywny Emile Morel. Nie wiemy tak naprawdę, czy tytuł kiedykolwiek doczeka się premiery. Na razie jego przyszłość nie wygląda dobrze, ale liczymy, że druga odsłona trafi jednak do graczy.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zapowiedziany przez Ubisoft

 0