Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura gamingowa CORSAIR K100 AIR jest już dostępna

Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura gamingowa CORSAIR K100 AIR jest już dostępna

CORSAIR wprowadził do sprzedaży bezprzewodową mechaniczną klawiaturę gamingową K100 AIR w sugerowanej cenie detalicznej 279,99 USD, która jest dostępna w sklepie internetowym producenta.

CORSAIR K100 AIR to klawiatura gamingowa mająca zaledwie 11 mm grubości w najcieńszym miejscu obudowy ze szczotkowanego aluminium. Jest to prawdziwa klawiatura mechaniczna z mechanicznymi przełącznikami klawiszy CHERRY MX Ultra Low Profile, które w wyczuwalny sposób reagują na naciśnięcia klawiszy i mają próg zadziałania na poziomie 0,8 mm. Sprzęt posiada opcje łączności bezprzewodowej z wieloma różnymi urządzeniami. Użytkownicy mogą wybierać jednym naciśnięciem klawisza łączność SLIPSTREAM WIRELESS oraz Bluetooth z nawet trzema urządzeniami. Technologia CORSAIR AXON Hyper-Processing umożliwia częstotliwość raportowania 8000 Hz za pośrednictwem przewodowego połączenia USB na komputerach PC i Mac.

CORSAIR K100 AIR to klawiatura gamingowa mająca zaledwie 11 mm grubości w najcieńszym miejscu obudowy ze szczotkowanego aluminium.

Akumulator klawiatury wystarcza na 50 godzin działania z włączonym podświetleniem RGB, a z wyłączonym podświetleniem — na 200 godzin, czyli kilka dni grania. K100 AIR oferuje pełną kontrolę nad efektami podświetlenia RGB, w tym nad nawet 20 złożonymi sprzętowymi warstwami podświetlenia RGB jednocześnie, a to za sprawą technologii AXON. Działanie klawiatury można spersonalizować przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE, korzystając z możliwości bezprzewodowego sterowania dynamicznym podświetleniem RGB, zmiany mapowania klawiszy, programowania makr i synchronizacji z pozostałymi elementami zestawu RGB marki CORSAIR.

K100 AIR oferuje nowy poziom gry jako element zestawu komputerowego wyróżniający się zarówno estetyką, jak i wydajnością. Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura gamingowa CORSAIR K100 AIR jest już dostępna w sprzedaży w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Klawiatura K100 AIR jest objęta dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną producenta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura gamingowa CORSAIR K100 AIR jest już dostępna

 0