Bezramkowy Xiaomi Mi Mix 2 uchwycony na zdjęciu

Bezramkowy Xiaomi Mi Mix 2 uchwycony na zdjęciu

Po wypuszczeniu na rynek Mi 6, w tym roku spodziewamy się jeszcze dwóch high-endowych smartfonów od Xiaomi. Chodzi o Mi Note 3 oraz następcę Mi MIX, który wywołał sporo zamieszania w ubiegłym roku, rozpoczynając trend na bezramkowy design.

Jeden z tych telefonów może zadebiutować już wkrótce i najnowsze przecieki sugerują, że może to być właśnie Mi MIX 2. Jeden z użytkowników chińskiego serwisu społecznościowego Weibo, znany jako @new technology, opublikował poniższe zdjęcie, które prezentować ma to urządzenie, a raczej jego prototyp. Jeśli to nie okaże się zwykłą fałszywką, to wygląda na to, że Xiaomi w tym roku udało się jeszcze bardziej zniwelować ramki i ta dolna doczekała się wyraźnego odchudzenia, dzięki czemu wyświetlacz zajmuje już niemal 100% powierzchni frontu urządzenia. Sam głośnik do prowadzenia rozmów wciąż znajdować ma się pod szkłem i bazować ma na drganiach ramki, ale nie uświadczymy już przedniej kamerki, co jest dość kontrowersyjnym posunięciem.

Xiaomi za sprawą Mi MIX udowodniło, że nie jest już tylko producentem kopiującym pomysły konkurencji i potrafi dostarczyć innowacyjny sprzęt, a zadaniem następcy będzie ugruntowanie pozycji chińskiej firmy

Zauważyć można także, że w porównaniu z poprzednikiem, nowy model otrzymał bardziej zaokrąglone rogi, a zdaje się też być cieńszy. Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to spodziewamy się topowej konfiguracji z wyświetlaczem AMOLED, procesorem Snapdragon 835 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Premiera Mi MIX 2 spodziewana jest w połowie września, a jego cena wynosić ma 4999 CNY, co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 2720 PLN. Sporo, jak na standardy, do których przyzwyczaiło nas Xiaomi, a trzeba pamiętać, że cena w przypadku zakupu na zachodnich rynkach zapewne będzie wyższa.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bezramkowy Xiaomi Mi Mix 2 uchwycony na zdjęciu

 0