Biomutant zaprezentowany na nowym gameplayu

Biomutant zaprezentowany na nowym gameplayu

Utrzymany w dość humorystycznym tonie trailer ukazuje nam kolejne fragmenty nietypowej gry RPG, osadzonej w otwartym świecie.

W sieci pojawił się kolejny zwiastun interesująco zapowiadającego się Biomutant autorstwa studia Experiment 101, składającego się z doświadczonych pracowników mających na koncie m.in. serię Just Cause. Sam materiał skupia się na elementach walki z przeciwnikami czy lotu na paralotni. Oprócz tego możemy przyjrzeć się gadżetom, które pojawią się w finalnej wersji gry, np. kuszy pozwalającej bohaterowi skoczyć w wyznaczoną lokalizację i poznać właściwości metalowej dłoni mogącej powalać kolejne fale oponentów. Warto również zwrócić uwagę na interesującego towarzysza naszej podróży ... lektora, na bieżąco komentującego poczynania głównej postaci. Całość zostanie okraszona odpowiednią dawką humoru, dzięki czemu zadowoli również młodszych odbiorców. 

Nowy gameplay z gry ukazuje nam elementy walki oraz szeroki wachlarz zdolności głównego bohatera

Biomutant zostało ujawnione w trakcie zeszłorocznych targów E3 w Los Angeles, ale od tamtej pory nie usłyszeliśmy zbyt wielu informacji odnośnie projektu. Wiemy jedynie, że będzie klasycznym przedstawicielem gatunku RPG, z dość luźną, humorystyczną atmosferą. Historię umieszczono w post-apokaliptycznym świecie, który przemierzymy bez większych ograniczeń. W trakcie przygody pokierujemy poczynaniami futrzanego mutanta (jego wygląd zmienimy na starcie), używającego nie tylko broni palnej, lecz również białej. Inne specjalne umiejętności, jak telekineza, też nie są mu obce, otrzymamy więc szeroki wachlarz opcji walki. Debiut produkcji zaplanowano na konsolach i PC jeszcze w bieżącym roku, aczkolwiek dokłada data pozostaje wielką niewiadomą. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biomutant zaprezentowany na nowym gameplayu

 0